Forum

Galeria

kalendarze

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-11 20:15:50

    ... Nowy rok tuż tuż za rogiem, więc ostatnio siedzę i ozdabiam kalendarze :)

    Wszystkie opinie i sugestie mile widziane :)

  • Autor: dajanka Data: 2014-10-11 20:50:03

    Piękne kalendarze:) I mam sugestię, ale tylko jedną -kiedy tak patrzyłam na ten fioletowy, czegoś mi brakowało i tak myślę, że może jakiegoś postarzenia/cieniowanie tej karteczki z napisem 2015? A najbardziej podobają mi się pierwszy i trzeci, na drugim troszkę za gęsto jak dla mnie...

    Chętnie bym sobie taki kalendarz sprawiła, niestety doświadczenie nauczyło mnie, że wcale z takich przydasiów wcale, a wcale nie korzystam.... Ciekawe, czy cudowność takiego kalendarza byłaby w stanie zmienić moje podejście?

    Pozdrawiam i czekam na dalsze fotki, chętnie pooglądam:):):)

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-11 20:54:37

    dziękuję za opinie :) i miłe słowa. Wezmę na pewno pod uwagę .

    Pozdrawiam ciepło :)

  • Autor: makusia Data: 2014-10-11 21:17:38

    Piękne;)  3,4 i 6 to moje klimaty :)

  • Autor: Paola_r Data: 2014-10-12 03:42:27

    Właściwie, to mi się wszystkie Twoje prace podobają. Dla mnie 3, 6, 7(8). Chętnie włożyłabym do torebki...Reszta na prezenty dla bliskich. Wiem, że by się spodobały na pewno. Na przysłowiowy bank. Piękne są.

    Przy okazji, jeśli pozwolisz? trochę prywaty. Od lat zanoszę kalendarze ścienne ze zwierzętami (rok się kończy, żal wyrzucić) do biblioteki, dział dziecięcy. Panie bibliotekarki na Dzień Zwierząt, Dzień Kota itp. robią z nich np. puzzle przy okazji lekcji bibliotecznych dla maluchów. Ponieważ kalendarze mam zwykle z jakiejś fundacji, więc pod zdjęciami do puzzli jest opis z historią danego kota, czy psa, albo konia. Uczy wrażliwości na los zwierzów wszelakich. Zatem: nie warto wyrzucać kalendarzy .

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-12 13:14:01

    Paola- to bardzo świetny pomysł. Piękne zdjęcia z kalendarzy dostają drugie 'życie' a dzieciaki uczą się i bawią :) Dziękuję za miłe słowa

  • Autor: iwciaG Data: 2014-10-15 21:00:40

    ...bardzo fajny pomysł z tymi puzzlami :) Ja kupuję takie zwykłe, książkowe ( chyba jakie tu są przerabiane ) i ostatnio też zaczęłam wykorzystywać te sprzed kilku lat, leżące na półce.... a mianowicie wklejam do nich ,,powydzierane" z różnych miejsc przepisy :) Teraz to książki kucharskie

  • Autor: Shanna Data: 2014-10-12 10:23:52

    Pieknie wykonane.

    Kiedys sama probowalam scrapbookingu, ale jakos mi sie odwidzialo i zostalam przy kartkach i decoupaage:P

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-12 13:15:13

    ja do decoupage się ciągle przymierzam. Robiłam kiedyś w tej technice, niestety czasu na wszystko nie starcza . Mam nadzieję jednak jeszcze wrócić do tworzenia :)

  • Autor: iwciaG Data: 2014-10-15 21:01:12

    Urodziwe kalendarze :))

Przejdź do pełnej wersji serwisu