Forum

Galeria

Kasztanowe stwory 2014

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-11 23:57:34

    Nie wiem, jak u Was, ale w mojej okolicy spadł deszcz kasztanów. A ponieważ nie ma już z nami psa Parówka, zrobiliśmy sobie takie dwa hałhałki z tego, co wypadło z kłujaków (no, może nie tylko z kłujaków :)). W aparacie siedzi jeszcze słoń i ptaszysko - czekają na ściągnięcie. A co tam u Was kasztanowego?

  • Autor: megi65 Data: 2014-10-12 03:36:49

    Melduję,ze u mnie kasztanowe... włosy i to w różnych odcieniach (całorocznie ). Psiak korkowo - orzechowy suuper. Uszy i mina ...mają '' cuś ''w sobie ;DD .

    Druga psinka z dredami na główce przypomina mi swego czasu .... projektankę mody .Zwierzyniec bardzo udany .

  • Autor: Laugasel1 Data: 2014-10-12 04:28:33

    Cudaczki śmiechowe bardzo udane!!! U mnie na wsi jest olbrzymi kasztan i nikt nie zbiera kasztanów.  Normalnie nie do uwierzenia. Chłop przywiózł sporo przepięknych żołędzi wczoraj ... a mi brak pomysłów...

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-12 10:38:07

    Uwaga, ptaszek leci :D (no dobra, żaden tam ptaszek, ptaszysko :P)

  • Autor: makusia Data: 2014-10-12 11:30:24

    Kapitalny

  • Autor: makusia Data: 2014-10-12 11:29:34

    Orechowo-korkowy, wymiata

    Nasze kasztany "poszły do przedszkola" i dobrze, mniej sprzątania

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-12 11:40:09

    Ha, to u nas było lepiej:

    - "Mamaaaa, muszę zanieść kasztany do szkoły, będziemy robić ludziki!"

    - "Aha, ale te nasze trochę zeschnięte, trzeba jechać po świeże..."

    Pojechali... wrócili...

    - "Łał, prawie cały koszyk nazbieraliście!"

    - "Było jeszcze więcej, dla całej szkoły by starczyło! "Mogę wziąć cały koszyk? Zrobię pełno ludzików i dam dzieciom, które nie znalazły kasztanów!"

    - "Jasne, weź, a co zostanie zostaw w świetlicy albo przynieś z powrotem do domu!"

    Koszyk z kasztanami pojechał do szkoły...

    ...i wrócił w niezmienionej postaci :D Ludzik zrobił psa z korka od wina i orzecha włoskiego z dziurą - ze zdjęcia z pierwszego postu :D Ot i koniec historii... te dzieci :P

  • Autor: makusia Data: 2014-10-12 12:30:54

    Hahhahaaaa, dzieciaki są nieprzewidywalne

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2014-10-12 15:41:20

    U mnie taka jesienna dekoracja z przedpokoju- kasztany w koszyku. W pracy kasztanowe stworki przegrały z dinozaurami z plasteliny . Zdecydowanie dzieciaki wolą dinozaury- trudno będę lepić tyranozaury.

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-12 17:34:24

    ale słodziaki!!!!. Podziwiam za pomysłowość :)

  • Autor: Smosia Data: 2014-10-12 21:33:45

    Świetne psiaki - pierwszy ujmuje sympatyczną mordką a drugi elegancją (rzeczywiście, modystka Ewa, jak żywa :)

    W naszej wsi kasztany dopiero raczkują, ktoś obsadził nimi całą aleję parę lat temu, więc na "kasztanowy deszcz" musimy jeszcze poczekać.

    Wyrazy współczucia, szkoda psinki. 

  • Autor: Herbaciana Data: 2014-10-13 11:19:15

    Śliczne. Ja potrafię tylko grzybki i koniki.

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-10-14 13:39:34

    wszystkie piękne stworki, ja potrzebuję na jutro zrobić kasztanka na konkurs do przedszkola "Kasztanek roku z darami jesieni" czyli nie same kasztany ale i dary jesieni muszą być w zawarte w stworku. Pomysłów brak, bardzo mi się podoba bocian. Muszę pokombinować żeby wszytsko ładnie i pomysłowo połączyć.

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-14 14:26:50

    Dary jesieni, powiadasz...

    Z moich pomysłów:

    - z jarzębiny można robić oczy, łapki, naszyjniki

    - z czapeczek żołędziowych... czapeczki dla ludzików :)

    - z liści - skrzydła ptaków i uszy słoni

    - z orzechów głowy, ale to już widziałaś na przykładzie pieska na pierwszym zdjęciu :)

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-10-14 17:34:17

    dziękuję za podpowiedzi, jutro biorę się za robotę jak zrobię to się pochwalę efektem

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-14 17:39:35

    Nie wiem, czy to Ci cokolwiek pomoże, ale wkleję kilka archiwalnych stworków kasztanowych, które robiłam w przeszłych latach - a nuż Cię zainspirują i wymyślisz kasztanowego przedszkolnego zwycięzcę konkursu :)

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-10-14 19:14:27

    znam te stworki już czerpałam z nich inspiracje w szczególności z żyrafy, miałam problem ze znalezieniem u mnie w mieście wyciora jak na zdjęciu to go zastąpiłam patyczkiem do szaszłyków i tez wyszło super

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-14 20:02:14

    Wiesz, skąd wziąć wyciory, jeśli nie masz do dyspozycji dobrych sklepów papierniczych albo z artykułami dla plastyków? Iść do stoiska tytoniowego/fajczarskiego/papierochowego, choćby w pierwszym lepszych dużym supermarkecie typu Auchan - tam znajdziesz wyciory - takie szarawe, co prawda, ale zawsze to lepsze niż nic. Nadadzą się doskonale :)

    Ściski

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-10-15 08:32:50

    akurat to co wyżej zostało wymienione sklepy dla plastków, auchan czy stoisko tytoniowe u mnie nie dostepne bo to jest małe miasto ale upolowałam po nowym roku w sklepie nie wszytsko po 4zł i zakupiłam różne kolory i nawet były oczka zaałączone. Zakupiłam i schowałam co by dzieci nie wypaatrzyły bo by wzięły do zabawy, a w przedszkolu czy szkole u dzieci są własnie konkursy na kasztanka czy ziemniaka i do tego mi sie przydają

    Dopisano 14-10-15 8:59:16:

    już zrobione, może nie cały z kasztanka ale mi się podoba

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-15 12:03:50

    Genialne! :)

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-10-15 12:53:19

    Dziękuję za tak miłe słowo :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu