Forum

Kuchenne porady

wałówka dla kierowcy

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-21 15:24:28

    witajcie :)

    Potrzebowałabym jakichś pomysłów na potrawy, które można zabrać ze sobą w drogę i nie będą kłopotliwe.

    Małżonek jeździ w kilkudniowe trasy. Zazwyczaj robię mielone lub schabowe (dobre na zimno i na ciepło). Chciałabym jednak urozmaicić trochę, bo się w końcu przejedzą. Zaznaczam, że lodówka jak i gazówka (do odgrzewania) w aucie są :)

    Co polecacie?

  • Autor: rs1107 Data: 2014-10-21 15:35:15

    Ktoś już mi ta stronke polecił więc i ja polecam. Wejdź na stronke kuchniakierowcy.pl i tam znajdziesz duzo inspiracji

  • Autor: asia_099 Data: 2014-10-21 15:50:28

    Witaj

    Tak naprawdę to nie ma   problemu  ze zrobieniem czegoś do jedzenia dla kierowcy , jak robisz sobie zupkę to odlej trochę do słoika ( oczywiście bez śmietany ) i  poddaj pasteryzacyj  ( do lodówki i już ) , z sosem możesz zrobić to samo ( bez mąki ) Małżonek  gotuje ryż  lub kaszę i ma gotowe danie

    Mój mąż jest kierowcą  i zabiera z domu wszystko co się da - do jedzenia ( domowe lepsze)

  • Autor: megi65 Data: 2014-10-21 18:11:10

    Moja Droga . ! Poczekaj na post renataz36 Ma kobietka doświadczenie w temacie '' wałówka i w .. trasę ''

  • Autor: renataz36 Data: 2014-10-21 19:04:33

    http://wielkiezarcie.com/forumThread.php?id=469382&post=469622

    Już się melduje megi65

    Podrzucam wątek poprzedni, a z autopsji "na świeżo" moje szczęście chętnie ostatnio bierze krokiety lub paszteciki z mięsem, a kiedy zaczną się jesienne szarugi zaczynam robić moją konserwę do smarowania chleba.... normalnie co tydzień "zjada" w trasie 2 -3 słoiczki (mówi że kolegom też bardzo smakuje haha)

    Wozi też ze sobą szybkowar i w nim przyrządza na postoju "żur kierowcy" (rany jak on smakuje w trasie), a drugim bardzo częstym daniem są prażonki (też w moich przepisach) a w szybkowarze pieką się 15 min i są pycha

  • Autor: shiraja Data: 2014-10-22 20:12:30

    Dziękuję dziewczyny, Tylko Was uściskać :)

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-22 20:21:27

    Kanapki kierowcy, które wielbię wszystkimi kubkami smakowymi:

    chleb oliwski posmarowany cienko masłem, na to liść świeżej sałaty masłowej, nieco majonezu, kawałki kurczaka z grilla, przykryć liściem sałaty, przyłożyć drugą kromką posmarowanego masłem chleba oliwskiego. Mrrrrrr...

  • Autor: renataz36 Data: 2014-10-23 11:52:04

    Kochana kanapki niestety odpadają, chyba że na pierwsze kilka godzin jazdy i to przetrzymane w lodówce. W wątku raczej chodzi co mogą zabrać na drogę taką co najmniej tygodniową... tak przynajmniej jest w przypadku "mojego kierowcy"

  • Autor: Wkn Data: 2014-10-24 23:30:01

    W takim razie przepisy na kanapki w tym wątku pozbieram... ja :) Uwielbiam kanapki :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu