Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dobry sprzęt do cwiczeń i plan

  • Autor: Kubuśpuchaty Data: 2014-10-30 22:27:15

    Część.

    Mam do was pytanie:

    Jaki polecacie sprzęt do ćwiczeń w domu i czy wiecie gdzie mogę znaleźć jakiś dobry plan treningu?

    Zależy mi na tym żeby sprzęt był solidny a plan dostosowany indywidualnie.

    Pozdróweczka łasuchy!

    Dopisano 14-11-02 18:19:36:

    EDYCJA:
    Znajomy kupił steper ten dokładnie XXXXXXXXXXXXXXXXX byłem u niego i poskakałem trochę na nim, solidny kawał żelastwa.
    Szperałem też po necie i natrafiłem na to XXXXXXXXXXXXXXXXX z tego co czytałem, to jest masa pozytywów.

    Co myślicie o tym?

    * kryptoreklama na wż jest zabroniona!

    makusia 

  • Autor: powsinoga Data: 2014-10-30 23:08:43

    Nie ma dobrego sprzętu do ćwiczenia w domu. W większości wypadków stoi on nieużywany lub używany rzadziej, niż by kupujący się spodziewał go używać.

    Poza tym - jeśli pytasz, gdzie możesz znaleźć dobry plan treningu (zakładając, że chodzi o internet), jednocześnie pragnąć by był dostosowany indywidualnie - pytasz o wykluczające się rzeczy.

    Sprzęty działają dość jednostronnie.

    Moim zdaniem, jeśli chcemy ćwiczyć profesjonalnie - trzeba skorzystać z porady trenera personalnego - który spojrzy na ciebie, zrobi dokładny wywiad uwzględniający stan zdrowia, przebyte urazy, kontuzje. Zważy, zmierzy, zrobi serię testów, oceni kondycję i możliwości organizmu. I na tej podstawie dobierze plan ćwiczeń. Wątpię, czy na jednym sprzęcie.

    No, chyba, że masz spore pomieszczenie, w którym masz zamiar wstawić kilka sprzętów i urządzić strefę siły. I nie chodzi Ci o wybór między rowerkiem a orbitrekiem lub bieżnią.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-10-31 19:37:56

    Nic nie zareklamujesz??????

  • Autor: jolka60 Data: 2014-11-01 13:03:30

    Pożyjemy,zobaczymy.

  • Autor: Zośka Data: 2014-10-31 20:35:25

    witaj kubusiupuchatku! Nie napisałaś czego oczekujesz po ćwiczeniach. Spodziewam się, że chcesz być mniej puchatym i zdrowym kubusiem, więc proponuję ci trening interwałowy nawet bez sprzętu , w domu czy na zewnątrz. Zapuść na YT hasło "trening interwałowy" i możesz wybrać sobie dowolne urządzenie. Później się zastanów co by ci pasowało.

    To trening na bieżni https://www.youtube.com/watch?v=JA8Ct94FX0k

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-11-03 11:55:07

    Myślę o tym, żeś następna/y chłopobaba z reklamą.

Przejdź do pełnej wersji serwisu