Forum

Zdrowie i uroda

bolące poduszki u stóp

  • Autor: iza1 Data: 2014-11-12 19:25:01

    dziewczyny-ratunku, nie mogę chodzić, strasznie piecze mnie przy chodzeniu poduszka pod stopą, jedna -druga nie , dziś doszły też palce, zmieniałam buty ale nic nie dało, czy to 'sks' :) ? miała któraś coś takiego, pomóżcie proszę :)

  • Autor: dorotaibasia Data: 2014-11-12 19:32:21

    Zaprawiłam się tak w ubiegłym roku ślicznymu zamszowymi botkami...miały podeszwę grubości chyba pergaminu. Dosłownie ryczałam z bólu! To nie było odparzenie tylko jak się wyraziła moja babcia "odbiłaś sobie tą poduszkę"...moczyłam stopy w szarym mydle, potem w akcie desperacji w lekkim krochmalu, po dwóch dnich chodzenia ze łzami w oczach było lepiej...Po jakimś miesiącu z tego bolącego miejsca zlazł mi płat skóry

  • Autor: iza1 Data: 2014-11-14 14:41:26

    Zaprawiłam się tak w ubiegłym roku ślicznymu zamszowymi botkami...miały
    podeszwę grubości chyba pergaminu. Dosłownie ryczałam z bólu! To
    nie było odparzenie tylko jak się wyraziła moja babcia "odbiłaś sobie tą
    poduszkę"...moczyłam stopy w szarym mydle, potem w akcie desperacji w lekkim
    krochmalu, po dwóch dnich chodzenia ze łzami w oczach było
    lepiej...Po jakimś miesiącu z tego bolącego miejsca zlazł mi płat
    skóry

    moczę ... w kisielu , na razie bez efektu :(((

  • Autor: m.sosenka Data: 2014-11-12 20:02:17

    Są takie plastry fajne na taki ból - http://www.compeed.pl/ochrona-stop/poduszeczki-zelowe lub inne z tej serii, ja stosowałam takie na odciski... powodzenia!!

  • Autor: gotujrun Data: 2014-11-13 11:39:56

    o, ciekawe. Myślałem, że tylko ja miałem taki problem;)

  • Autor: Teresa40 Data: 2014-11-14 21:15:36

    Prponuje masc ALANTAN .Ja czesto uzywam po wymoczeniu nog wmasowuje ja na noc i na drugi dzien czuje ze mam naprawde delikatne stopy. Masc jest niedroga i mnie pomaga.Mam prace malo siedzaca i ciagle jestem w ruchu ,wiec wieczorem padam jak kawka. Dobry tez jest RETIMAX.Mozesz sobie w internecie sprawdzic wlasciwosci obu masci. Pozdrawiam.

  • Autor: iza1 Data: 2014-11-16 10:51:12

    Prponuje masc ALANTAN .Ja czesto uzywam po wymoczeniu nog wmasowuje ja na noc
    i na drugi dzien czuje ze mam naprawde delikatne stopy. Masc jest niedroga i
    mnie pomaga.Mam prace malo siedzaca i ciagle jestem w ruchu ,wiec wieczorem
    padam jak kawka. Dobry tez jest RETIMAX.Mozesz sobie w internecie sprawdzic
    wlasciwosci obu masci. Pozdrawiam.

    kupię te maści, spróbuję, wielkie dzięki

  • Autor: megi65 Data: 2014-11-14 21:48:53

    A ja proponuje po wyleczeniu stopy przejrzeć obuwie w jakim chodzisz .. ? Jak trzeba to pożegnaj się butkami , które tylko niszczą stopy .. szkoda nóg , bo powinny nam służyć długo. Modna czy wygodna ? Bez parcia modowego można wybrać obuwie które połączy obie opcje.

Przejdź do pełnej wersji serwisu