Forum

Kuchenne porady

Multicooker - proszę o radę, opinię

  • Autor: Weron!ka Data: 2014-11-25 19:34:38

    Witam

    Będąc jakiś czas temu w sklepie wpadł mi w oko Multicooker, posiedziałam poczytałam opinie i sama już nie wiem czy jest rzeczą zbędą czy jednak się przydaje w gotowaniu. Czy któraś z Was ma/miał i jest zadowolony z tego urządzenia, bardzo proszę o opinie. Taki najtańszy kosztuje ok. 450zł.

    Pozdrawiam Weronika :)

  • Autor: Eliswie Data: 2014-11-26 00:53:56

    Witaj,

    przyjzalam sie temu ustrojstwu w internecie. Szczerze mowiac nie bardzo wiem dlaczego ma toto byc lepsze od zwyklego garnka czy patelni. Miesko czy warzywka same tez tam nie wskocza, umyc sie samo toto nie umyje. Dobry wynalazek moze dla studentow lub tam gdzie nie ma kuchenki, ale w normalnej kuchni chyba zbedne urzadzenie, ktore nie talko wyladuje kiedys w szafce, ale ktore tez kosztuje sporo pieniedzy.

    Ela

  • Autor: madina99 Data: 2014-11-26 09:13:56

    Jeśli masz normalną kuchenkę-płytę czy gaz - do tego cały arsenał potrzebnych niezbędnikow kuchennych,to zakup tego urządzenia jest raczej kwestią ''fajnie byłoby go mieć''.Nie mam Multicookera ale mam Thermomix i w nim oprócz gotowania,gotowania na parze mogę jeszcze wyrobić ciasto,zrobić koktajl czy zmielić mięso (wolę maszynką) lub np.cukier na cukier puder.I też po latach użytkowania stwierdzam,że nie jest on niezbędny.O kwocie zakupu tego urządzenia powiem tylko,że nie jest to mało.

  • Autor: rutek Data: 2015-08-09 20:14:14

    W tym urządzeniu można przygotować nawet tysiące potraw. Wystarczy wybrać dany przepis, mieć właściwe składniki, umieścić wszystko w naczyniu, ustawić program i … czekać. Nawet mieszanie nie jest potrzebne. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, wielokrotnie się zdarza, że antytalenty kuchenne zaczęły gotować przy udziale multicookera.

  • Autor: imag123 Data: 2017-03-13 10:02:42

    Bardzo polecam, jestem szczęśliwą posiadaczką multicookera philips, piekę serniki i ciasta z owocami, gotuję zupy, duszę mięso, piekę mięso, ryż i kasza wychodzą po prostu wspaniałe, odgrzewam np. pierogi itp itd. Nic a nic się nie przypala a temperatury są tak ustawione żeby zachować jak najwięcej witamin i minerałów w potrawach. Najlepszy zakup do kuchni. A i zupy mleczne wychodzą wspaniale nie trzeba stać nad garnkiem, można biały ser zrobić i jogurt ....

Przejdź do pełnej wersji serwisu