Forum

Kuchenne porady

przystawka do kenwooda

  • Autor: Bilka Data: 2015-01-14 21:08:09

    Potrzebuję kupić przystawkę szatkującą do robota kenwood, taką z tarczami . Okazało się,że są dwa rodzaje. Jedna ma wylot utartych warzyw na zewnątrz- druga posiada pojemnik i warzywa gromadzą się w nim. Obie mają takie same tarcze. Czy użytkujecie takie przystawki ? i jak sprawdzają się w praktyce. Pomóżcie bo nie wiem,którą wybrać :)

  • Autor: skalar Data: 2015-01-17 09:25:30

    Mam kenwooda, cos w tym stylu (http://www.kitchengadgets.org.uk/wp-content/uploads/2013/01/full.jpg )ale lezy w szafce i tylko miejsce zajmuje w mojej malej kuchni. Na codzien i tak uzywam starego dobrego recznego miksera, blendera i zwyklej tarki. Moze food processor sprawdza sie lepiej w obszernej kuchni...

  • Autor: iwciaG Data: 2015-01-17 09:44:14

    Mam właśnie tego robota, nie zajmuje dużo miejsca....kwadratowa podstawa z dzbankiem stoją na blacie, bo często robię koktajle, a miskę zakładam gdy robię/wyrabiam jakieś ciasto. Miska i reszta czekają w szafce na użycie..... Jestem też mega zadowolona z nakładki-młynek szklany, już nie kupuję gotowych mieszanek przypraw tylko robię ,,podróby" zdrowsze sama...:))

  • Autor: skalar Data: 2015-01-17 09:57:01

    To podpowiedz, w jaki sposob przechowujesz reszte kocnowek, bo u mnie sie to bedzie platac po wszystkich szufladach, jesli bedzie w codziennym uzytku.

  • Autor: iwciaG Data: 2015-01-17 10:02:48

    jak pisałam podstawa i dzbanek na zewnątrz, a tarcze i noże były i są w takim przypominającym chlebak pojemniku...był w komplecie i jak zrobiłam miejsce na owy chlebak, to na nim położyłam sokowirówkę-też z kompletu i wyciskarkę do cytrusów, a obok miski 3w1 i młynek.... Po prostu zagospodarowałam na to jedną szafkę....

  • Autor: skalar Data: 2015-01-17 10:08:22

    Ciekawe. Taki pojemnik typu chlebak-otwierany z przodu moglby rozwiazac problem latwego dostepu do przystawek. Baaardzo Ci dziekuje za podpowiedz! Cos mi sie wydaje, ze ladnie przeprosze sie z tym urzadzeniem :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu