Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Szybki prezent... POMOCY!

  • Autor: argennia Data: 2018-04-06 10:31:02

    Hej!

    Potrzebuję Waszej pomocy. Moi rodzice w niedziele mają imprezę. Tata ma 65 lat, mama 60. Jako prezent chcieli bambusową półkę narożną do kuchni, a ta okazuje się, że nie dojdzie na czas. Wiadomo, dostaną ją później, ale nie chcielibyśmy iść tak z pustymi rękoma i wymyśliłam, że żeby łyso nie było zrobię tak "na już" paczkę, jednak nie na zasadzie tradycyjnych oklepanych koszów z kawą, miodem i innymi słodkościami tylko coś bardziej na wesoło, a mianowicie np.
    - 1 kg cukru z etykietką "na osłodę życia"
    - krem dla mamy "dla zachowania młodości"
    - zapachowa świeczka "dla nastoju"
    - konfitura "dla smaku"
    - papier toaletowy "w życiu bywają różne kryzysowe sytuacje, oby Was ominęły"

    itd... każda rzecz zapakowana osobno a potem to wszystko włożone do pudełka.

    Podpowiedzcie mi co można być jeszcze włożyć i z jakim napisem. Mnie się wena dzisiaj nie trzyma.

    Teksty mogą być z jajem ;)

    Z góry dzięki!

  • Autor: Smosia Data: 2018-04-06 10:54:12

    Nie będę oryginalna: flaszeczka ulubionego trunku (najlepiej domowej nalewki/likieru) z naklejką "Dla zdrowotności", no chyba że wolą czosnek (ułożony jak bukiet kwiatków, w pęczek).
    Kwiatek doniczkowy (np. paproć) jako "Natleniacz pokojowy".
    Zioła doniczkowe "Pachnidła kuchenne",
    pudło przypraw do ulubionych dań - "Aby żucie miało smak chef".
    Kawa "Duuża czarna", herbata "Eliksir miłosny" ...

    Powodzenia :)

    Dopisano 2018-4-10 8:45:36:

    Jaki prezent wybrałaś? Pochwal się proszę, może ktoś jeszcze skorzysta.

    Dopisano 2018-5-28 15:41:48:

    Nie, to nie. Łaski bzzzzzz :(

  • Autor: ekkore Data: 2018-04-06 13:33:53

    Jak masz możliwość kupienia przestrzennych ramek - zapakuj tam drobiazgi, najlepiej takie co sie nie psują - rodzice będą mogli sobie powiesić na ścianie.

    Ja robiłam dla znajomych, którzy wyjeżdżali do Chin - mała wódka, mała mielonka i pasztet, krówki - z podpisem - w razie tęsknoty zbić szybkę...

Przejdź do pełnej wersji serwisu