Forum

Pomysł czy Problem?

Mamy sie bac?

  • Autor: tingra Data: 2016-10-12 15:25:48

    Jak w temacie:)

    Wczoraj WZ zniknelo na pol dnia. Dzisiaj "kawiarenka" nie dziala. W wyjcu tez dzieja sie rozne "cuda"...

    Czas na skopiowanie wlasnych przepisow? Bo jak znikna, to zimna d..a sweatdrop 

    Nowo wstawiany przepis zamienil mi sie w hieroglify i za nic nie dalo sie wstawic:(((

    Skrzynka PW tez strajkuje...smash

    Mam Windows 10 , przegladarka IE i uzywam laptop a nie telefon komorkowy.


    Co sie dzieje z WZ-tem Wkn ???

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-12 15:30:21

    Oooo, ciekawa jestem odzewu i tego, że nikt z właścicieli z własnej inicjatywy nie uprzedzi, nie zapowie chwilowych lub dłuższych problemów z funkcjonowaniem strony.....:(( Czy to naprawdę taki problem? annoyed

  • Autor: Agapis Data: 2016-10-14 11:01:17

    I odpowiedzi brak....co staje się chyba już normą. Szkoda...

  • Autor: makusia Data: 2016-10-14 16:20:41

    Przedwczoraj spędziłam pół dnia u lekarza, nie zauważyłam że nie ma wż, mam nadzieję że to przejściowa awaria :)

  • Autor: lajan Data: 2016-10-14 18:50:08

    Zgłosiłem Wkn i od razu wszystko się naprawiło. Dała mi odpowiedź na priv

  • Autor: makusia Data: 2016-10-14 19:04:04

    Super Lajanku :)

  • Autor: tingra Data: 2016-10-14 20:50:18

    A co to znaczy "wszystko" sie naprawilo Lajan? Poczta prywatna na przyklad nie dziala nadal wedlug wielu zalogowanych.

    Odpowiedz powinna byc tutaj , w tym watku:)

  • Autor: Agapis Data: 2016-10-14 21:32:33

    Czyli teraz wszystko załatwia się w zaciszu priv...dziwne. A ja na fonie dalej nie mam poczty.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-14 23:23:50

    Hmmmm:)))

  • Autor: lajan Data: 2016-10-15 23:06:45

    Mnie interesowało TYLKO to, że nie mogłem wejść do kawiarenki. Po interwencji było OK. Inne nie sprawdzałem bo mnie nie interesowało.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-15 23:23:27

    Rozumiem Lajan , bo wiem, ze nie udzielasz sie nigdzie indziej niz w kawiarence.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-14 23:16:16

    Nie wiem czy  jestes na biezaco Makusiu, czy taka Twoja rola na WZ, ze nie zauwazasz istotne problemy na stronie WZ??? Tu nie chodzi o przejsciowa awarie, bo taka zawsze moze sie zdazyc nawet najlepszym! Tu chodzi o brak komunikacji miedzy uczestnikami strony a moderatami. Po prostu komunikat na biezaco...ze...ze..i tylko tyle.

  • Autor: makusia Data: 2016-10-16 12:58:06

    Jestem na bieżąco, na tyle, na ile czas mi pozwala Tingro :) 

    "Tu chodzi o brak komunikacji miedzy uczestnikami strony a moderatami. "  ........To że admini powinni się  z nami komunikować to oczywiste, też mi tego brak :(

    I jako moderator też dowiaduję się o zmianach po fakcie dokonanym.

  • Autor: Basialis Data: 2016-10-14 21:51:30

    Sluchajcie, nie wiem od czego to zalezy..............od kraju, przegladarki, u mnie oprocz wkurzajacego braku WZ ( jak potrzebowalam przepisu)wszystko idealnie dziala.

  • Autor: Agapis Data: 2016-10-15 08:32:37

    Basiu, bo Wż raz działa dobrze a za chwilę juz coś szwankuje. Chciałabym żeby Pampas zabrał głos i wyjaśnił co się dzieje. Chyba wszyscy byliby spokojniejsi.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-15 18:10:50

    Sie nie doczekamy :)

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-10-15 19:49:03

    WŻ umiera, szkoda, nic zupełnie się tu nie dzieje embarassed

  • Autor: tingra Data: 2016-10-15 20:08:59

    Agateczko75, jak to sie nie dzieje nic???? Reklamy wszedzie , juz nawet w moich przepisach smietana usuwa haluksy w 7 dni, maslo usuwa zylaki w tydzien devil

    Wiec komercja pelna para a jak nam sie to niepodoba, to nic...my zupelnie niepotrzebni jestesmy tutaj:DDD

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-15 21:28:46

    Co sie ma dziac? Kto sie bedzie na darmo i za darmo przepracowywal, by cos sie dzialo, skoro jedyne, co go za to spotka, to kilka wyzwisk w wiadomosciach, ktorych nie da sie nawet usunac? Kiedy zglaszasz bledy i dowiadujesz sie, ze nie uzylas odpowiedniego formularza? Kiedy ktos cie wyzywa, nie jak dawniej w zawoalowany sposob, tylko prosto z mostu i jedyne co przeczyta to " ach, piekna pogoda, nie klocmy sie"? Bez przesady. Dobre checi sie koncza, gdy zaczyna sie "mam-to-w-dupizm" z drugiej strony.

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 19:10:29

    Bahati......tyle przepisów dodałaś, piękne zdjecia.....achy, ochy zawsze zazdroszcze ,że ja tak nie umiem ale podziwiam............/
    Ale tak swoją droga jak tu jestem i obserwuje to jakos nie zauwazyłam abys kogos pochwaliła czy coś Ci sie podobało.
    Tak wiec sama widzisz, że kazdy stara sie jak może ....nie tylko TY.

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 19:24:20

    A może Bahati nie podobają się czyjeś przepisy ? Nikt nie ma obowiązku zachwycać się wstawionymi przepisami tylko dlatego żeby komuś się przypodobac.

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 19:48:34

    mggi bez zartow.......nie mowie o o nas bo my tam nic nie dodajemy ale przez tyle lat to sie pojawiło kupa przepisow i naprawde super.

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 19:57:01

    Iwett ale każdy ma inne wymagania i nie musi komentowac ja też jestem dziwoląg i nie wszystko mi pasuje a przepisów jest 66 000 laugh4 i wiadomo,ze są  różne.Bywało i tak,ze wstawiałam negatywne opinie od razu.To jest wolna wola kazdego i tu nie ma przymusu.

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 20:01:36

    Nie ma to prawda ale Ty mggi wstawiasz jak czujesz,...........nie podoba sie .....z grubej rury a podoba to pochwalisz            :)   I to mi sie podoba .....:)
    A u naszej koleżanki Bahati za cholewcie nie zauważyłam aby cos jej sie podobało ..........:)
    Moze taka wybredna jest .....:D

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:03:02

    Wybredna i pazerna. :D

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 20:07:42

    No i nie masz sie czemu dziwić.........
    Ja zauwazyłam zalezności na WZ .......
    Jak chwalisz to bedziesz chwalona.......:))

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:10:52

    Ech...:D tu nie chodzilo o zdjecie jakiegis sernika czy przepis na pyzy...tu chodzilo o ogolny wklad w zycie strony. :D zrozumialysmy sie jak zawsze, czyli nie tak, jak trzeba. :D

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 20:30:56

    Iwett, my to w przedszkolu jesteśmy ? Bo takie odnoszę wrażenie po Twoich wpisach.Ja nie mam takich aspiracji by tu byc chwaloną bo lata mogej świetności już minęły i akurat nie na kulinarnych szaleństwach chociaz tu nie czuję się jak kopciuszek.Moze ktos nie ma nic innego do roboty i zyje WŻ -em i to jest jedyna odskocznia od szarej codzienności wobec tego to inna sprawa a jednocześnie i myślenie zupełnie inne.Co do wstawiania przepisów to na to trzeba miec czas a ja akurat go zbyt dużo nie mam.Idąc Twoim tokiem rozumowania to najlepiej siedziec cicho bo mozna podpaść a do tego  mogą odciąc dostęp do WŻ i wówczas katastrofa a jeszcze jak się nie komentuje przepisów to juz w ogóle zadnych praw nie masz ! No cóż ja inaczej rozumuję...

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-16 22:24:34

    2thumbsup już się bałam, że zapomnisz o pazerności:))

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 22:50:54

    Nigdy w zyciu! :D Jak mawia Rys: na fortune mam dobra pamiec. :)

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 19:58:39

    Nie korzystam z przepisow z WZ. :) za to wiele rad udzielilam, wiele razy pomagalam, doradzalam, wspolczulam, trzymalam kciuki, podpowiadawalam, wypowiadalam sie, mialam swoje zdanie, zartowalam, rozpijalam towarzystwo... :D a ze sie nie zachwycilam czyms? Nikt nie robi wszystkiego. :)

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 20:03:01

    Bahati nie korzystasz ......ale nic ci sie nie podoba?

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:03:52

    Nic a nic. ;)

  • Autor: iwett Data: 2016-10-16 20:10:27

    Ale podoba Ci sie jak ktos sie zachwyca Twoimi przepisami, zdjęciami etc. ?

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:11:25

    Nie. Jesli wstawiam zdj czy przepis to tylko jako propozycje, informacje, nie dla poklasku.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 20:32:47

    Ze  chce Ci sie odpowiadac na glupie zaczepki???

    Dla mnie rowniez wiekszosc przepisow z WZ to zasciankowa kulinaria, nie zdrowa, nie innowacyjna...
    czym mialabys sie zachwycic??? uhoh

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:38:09

    Nie znalazlam sobie jeszcze ciekawszego zajecia na samotne wieczory. ;) Ze tez nikt nie docenia, ze jak cos mi sie bardzo nie podoba to siedze cicho i nie marudze... :D

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 20:47:13

    Hehehe...cicha woda brzegi rwie...! Jak mnie sie cos nie podoba, to odrazu glosno wale:DDD

    Wiesz to chyba lepsza opcja dla serducha i zoladka niz ...ale mowi sie : pokorne ciele dwie matki ssie..czy jakos podobnie:)

    Nasz wybor:DDDD

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 20:58:28

    Zalozylam, ze kazdy z nas ma inne poczucie estetyki, inne mozliwosci... to, ze mi sie cos nie podoba, nie znaczy, ze komus innemu nie moze. Na przyklad: w zyciu nie kupilam "bazarkowych", w stylu barbie, rozowo-przeslodonych rzeczy, a zobacz, ilu jest zwolennikow takiego stylu. Czy mam prawo ich krytykowac? Moim zdaniem nie, bo kazdy ma prawo byc soba. :)

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 21:10:05

    No tak, jak tak zalozysz, to zimna dupa, przepraszam za brzydkie slowa:) To tak jak: jak nie urok , to sraczka...tylko, ze ja mam wybor nie lubienia tego co mnie nie odpowiada a co komus sie podoba , to jego sprawa , ja nie musze tego akceptowac:DDD

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 21:35:37

    Widzisz... To tak jak na moich wczorajszych zakupach z kolezanka. W jednym sklepie, te same produkty. Roznica przy kasie:  ona 15 euro, ja 30. Wybieralam organiczne produkty, swieze, nieprzetworzone. To byl moj wybor. Moje zakupy sa lepsze dla mnie i mojej rodziny. Dla niej tez bylyby lepsze. Czy mam prawo jej zwrocic uwage, ze powinna wybierac zdrowaze rzeczy? Kim niby jestem, by to robic? Roznica miedzy nami? Moja kolezanka jest wdowa z dwojka dzieci, ktora musi liczyc kazdy grosz i moze liczyc tylko na siebie i ostatnie, czego potrzebuje to krytyka z mojej strony. Za to bardzo czesto jej mowie, ze ja podziwiam i wspieram jak moge.
    Nie znamy sie osobiscie tu, na WZ. Nie znamy swoich historii. Z tego powodu stronie od ocen i krytyki. :)

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 22:39:32

    Absolutnie nie mozesz , nie masz prawa zwrocic uwagi komus na jego mozliwosci finansowe.

    Gdyby to byla moja kolezanka, to bym zrobila wlasne zakupy za 20 euro a 10 dolozyla do zakupow kolezanki. Mowic mozna wiele a pomoc praktycznie jest tak latwo jak sie ma na to serce, mozliwosci  i ochote:)

    Bahati bylam samotna matka z dwojka dzieci , nie zawsze  nam sie manna z nieba sypala za darmo, ale zawsze przygarnelam potrzebujacych , biedniejszych ode mnie , zawsze jakos moglam sie podzielic nawet jedna marchewka:)

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-16 22:48:58

    Widzisz...ja nie moge dokladac kasy do cudzych zakupow, bo mnie na to nie stac. Mam 3 dzieci i zylaird rachunkow na glowie. Podejrzewam tez, ze dziewczyna powaznie by sie obrazila. Za to zabieram jej dzieciaki do siebie na weekendy, chocby po to zeby moja kolezanka mogla spokojnie odpoczac. :) Za kazdym razem, gdy mam w planie ugotowac cos, co lubia dzwonie i pytam: "a chcecie salatke/ pieczen/ciasto...?" Gdy kupuje jakies drobiazgi, kupuje dla calej piatki. :) Co sezon robie przeglad szafy i to, co jest w idealnym stanie, bo Mlode na przyklad zapomnialy, ze maja, pakuje i oddaje.

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-17 08:30:45

    Dokładnie....normalne, ludzkie i nie wścibskie pomaganie. Serdeczność przychodząca naturalnie bez oceniania :))
    Mam podobnie. :D

  • Autor: tingra Data: 2016-10-17 20:29:12

    Iwcia sie zagalopowalas ! Nie bardzo rozumiem , jakie pomaganie jest normalne, ludzkie a jakie jest wscibskie???

    Jak mi zoladek burczy z glodu, to bede wdzieczna za kazdy rodzaj pomocy i nie bede glowkowala czy pomoc jest naturalna i bez oceniania, czy jakakolwiek...ot podziekuje za pomoc i tyle:DDD

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-17 20:45:51

    Chodziło mi o to, że w stosunku do osób znajomych wyczuwamy właśnie, jaką pomoc możemy ,,uwskutecznić" i wyczujemy czy nie zrobi się nikomu głupio..... Odniosłam się do wypowiedzi Bahati, że nie dołożyła by tak pieniędzy do np. zakupów, bo koleżanka mogłaby poczuć się nieswojo.... i tak jak Ona, w podobny sposób różnorako, naturalnie pomagam znajomym.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-17 20:58:22

    Rozumiem Iwcia:)

    Ja odebralam slowo "kolezanka" jako bardzo zaprzyjazniona osoba i takiej moglabym dolozyc do zakupow bez problemu, i vice versa :)

    Ja pomagam przede wszytkim "nie znajomym" , takim co ich droga skrzyzuje sie z moja w jakis dziwny sposob:) Znajomi i przyjaciele moi nie potrzebuja pomocy finansowej jak narazie...ale gdyby....:)))

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-17 23:27:08

    Zrozumiałam dokładnie Twoją wypowiedź i myślę poczułam szczere intencje....takie jak w powiedzeniu pewnej fundacji ,,dobro powraca":)) I oby zawsze można było liczyć, że takich szczerych dusz jest naprawdę wiele:)) Pozdrowionka Tingro:))

  • Autor: tingra Data: 2016-10-19 15:31:55

    Pozdrawiam rowniez Lea:)  Wlasnie tak jest  "dobro powraca" prawie zawsze :) Uprzejmosc, usmiech i powiedzenie "hej" kazdemu spotkanemu obojetnie gdzie, mam w krwi :)

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-19 16:38:45

    Hihihi....Lea Ci w głowie :)))

  • Autor: tingra Data: 2016-10-19 17:43:05

    Hihihi...porobilyscie odnogi i ja mam plas w oczach....o mozgu nie mowie...hihihi...ale pozdrawiam Ciebie Iwcia jak najserdeczniej tylko moge!!! :DDD

    A tak na marginesie, to glowa mi peka , zasmarkana juz jestem drugi tydzien....wrrr!

    Lo matko, teraz musze Lea poszukac, bo sie na mur obrazi z braku odpowiedzi ....hehehe

  • Autor: Lea2 Data: 2016-10-19 20:14:11

    Tingra,  hi hi hi... nie bój żaby, nie ma czego się obrażać. Każdy odpowiada jak mu czas pozwala, he he he. Zresztą bardzo mi miło, że tak intensywnie myślisz o mnie smiley2
    A z tym pomaganiem, to różnie bywa. Ci co mają i mogą się podzielić z ubogimi, to robią to przeważnie na pokaz, żeby pokazać innym jakimi to są"szczodrymi dawcami". To przykre, że tacy nieszczerzy dawcy dają coś właściwie z musu, a nie z serca. W tych czasach panuje taka znieczulica, że mało kto na kogo zwraca uwagę, a jeżeli już chodzi o pomoc bliźniemu, to jest to niezmiernie rzadkie zjawisko, zwłaszcza w naszym kraju.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-19 21:03:26

    Hehe Lea mam nadzieje, ze daje rade myslec w ogole rolleyes5 
    No tak, ja nie znam realii w Polsce, powinnam sie nie wypowiadac:)
    Tutaj opieka spoleczna jest bardzo rozwinieta i nikt nie jest zdany na laske nikogo.

    Oczywiscie sa rodziny bardzo zamozne i takie , co zyja na marginale ekonomicznym. Wszystkich to martwi i zeby wyrownac roznice panstwo doklada przedszkolom i szkolom fundusze dla wyrownania roznicy ekonomicznej miedzy dziecmi.
    Wszystkie dzieci maja prawo uczestniczyc w rekreacji, wycieczkach , kulturze i te , ktorych rodzice nie moga zaplacic dostaja pomoc od gminy a gmina od panstwa ma na to fundusze.

    Lea, tu raczej nie ma znieczulicy, ciagle zbiera sie pieniadze na rozne cele , katastrofy swiatowe i ludzie sa bardzo hojni a przeciez z naszych podatkow dajemy chyba najwiecej pomocy ekonomicznej swiatowo ze wszystkich krajow. Dajemy 1 procent dochodu narodowego na humanitarna pomoc  globalna.

    Ostatnio byla krajowa zbiorka dla dzieci swiata , dla Haiti, teraz jest "rozowy" miesiac (kazdego roku) i zbiera sie pieniadze na metody zwalczania raka piersi u kobiet ....ciagle sa jakies  akcje i ludzie naprawde daja ile moga:)

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-17 21:05:24

    Czasem zdarza mi sie wylozyc czesc zakupow do mojej puli, niechcacy, przy pakowaniu jest "o to, twoje! Rozliczymy sie przy okazji" bo kto teraz placi gotowka? :)

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-17 20:56:22

    Wscibskie? Znam taka "dobra dusze", ktora kazdemu mowi, ze XX ma tyle, a tyle dzieci, bieda przymieraja, kto to widzial tyle dzieci w tych czasach, chlop malo zarabia, ona taka "nieudaczna", a te dzieci to do ojca niepodobne... Aaaa!!! I slynne "gdyby nie ja, to by juz dawno z glodu i z golymi dupami umarli!"  Na koniec slyszysz, ze jak masz niepotrzebne rzeczy, to oddaj, ona im zawiezie. Wystarczyloby powiedziec, ze XX ma trudna sytuacje i potrzebuje pomocy, prawda? Tylko czy wtedy mozna poczuc sie "lepszym" czlowiekiem, "zbawca ubogich" w swoich zaklamanych oczach?

  • Autor: tingra Data: 2016-10-17 21:03:57

    Bahati , sie pogubilam, to do mnie?

  • Autor: Bahati Data: 2016-10-17 21:06:57

    Tak. :) pokazalam ci jak wyglada "wscibskie" pomaganie. Jak mozna potrzebujacego, ktory i tak pomoc przyjmnie, bo nie ma w tym momencie wyboru, dodatkowo upodlic.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-19 15:35:06

    Ojej Bahati, ja naprawde nie spotkalam tego typu osobnikow, znaczy typu "wscibskie" :)

  • Autor: iwciaG Data: 2016-10-17 23:23:15

    ...tysz niestety znam takie osobowości.... Mieszkam na wiosce już 10 lat i trochę uczyłam się co i jakie opowieści brać na poważnie, ale zadziwiająco dużo jest takich właśnie ,,życzliwych" jak opisałaś. Szok jak się tym karmią ludziska, rosną z każdą wytkniętą pseudo pomocą...:(

  • Autor: tingra Data: 2016-10-17 20:18:04

    Bahati dobra z Ciebie dusza! Nie ma znaczenia w jaki sposob pomagasz, to, ze pomagasz jak mozesz sie liczy!!!

    Jak stoje za kims w kolejce przy kasie i widze ze ten ktos zaczyna odkladac jakis produkt , bo nie ma wystarczajaco gotowki do zaplacenia i koszt jest naprawde groszowy, to oferuje doplate...jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby ten ktos sie obrazil. Wrecz przeciwnie, zdziwienie a jakze, ale i usmiech i slowa podziekowania. Czesto jest to dziecko albo ktos starszy a mnie sie cieplo robi, ze moglam miec tych pare groszy wiecej w portfelu:)

    Wyrafirowanie wierze w karme, bo i ja moge kiedys stac zazenowana przy kasie z braku tych paru groszy do zaplacenia zakupow i jakas dobra dusza dolozy :)

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 20:48:59

    Ja zawsze powtarzam,ze jak ktoś chce się przyczepic to się przyczepi i nawet jak siedzisz cicho to tez jest zle.Dziecinada jak dla mnie.

  • Autor: iwett Data: 2016-10-17 09:42:45

    Cyt.:  "To co myslą o mnie inni to nie moje zmartwienie"

  • Autor: Herbaciana Data: 2016-10-16 07:35:20

    To dawaj jeszcze inny przepis, to może znikną boczki....devilish

  • Autor: lajan Data: 2016-10-15 23:09:29

    Tak nisko On nie schodzi. Wystarczy napisać do Wkn to Ona już go pogoni aby naprawił.

  • Autor: Agapis Data: 2016-10-16 08:34:38

    Lajan tu nie chodzi o to żeby kogoś pogonić,  ale o słowo wyjaśnienia. Chyba tyle należy Nam się za tą cierpliwość która wykazujemy. Pozdrawiam cierpliwych ;)

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-10-16 19:21:28

    Tak, tak należy nam się słowo wyjaśnienia za TĘ cierpliwość naszą laugh

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-10-15 19:54:30

    A u mnie jest taka awaria chcę coś napisać na wyjcu a tam komunikat wyskakuje, że muszę być zalogowana, przecież jestem bo piszę tu na forum, o co chodzi????? devilish

  • Autor: tingra Data: 2016-10-15 20:11:10

    Hihihi, jestes "persona non grata" na wyjcusmash

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-10-15 20:22:18

    Och Grażynko przykro czytać

  • Autor: tingra Data: 2016-10-15 23:33:11

    A wiesz Kochana co jest najbardziej przykre i smutne? To, ze WZ tworzylo tyle wspanialych osob przez wiele lat...i gdyby nie te osoby ,to strona bylaby taka sama jak inne temu podobne...bez duszy!!!!
    Tak mi brak tych ktorych juz nie ma tutaj, ale ciesze sie buziami "starych" znajomych co jeszcze maja ochote tutaj byc! :)

  • Autor: smakosia Data: 2016-10-16 09:52:52

    Tingra, czy skierowałaś to pytanie do Wkn lub Pampasa na ich pocztę i nie uzyskałaś odpowiedzi?  

    Moim zdaniem zakładanie takich wątków jest zasadne jeśli właściciele strony nie reagują na zapytania emailowe. Ja bym nie liczyła na to, że będą czytać wszystkie posty, bo to jest zwyczajnie niewykonalne. Do rozwiązywania problemów służy poczta. Tam można się spodziewać bezpośredniej reakcji (na potwierdzenie wpis Lajana).

    No i może jeszcze jedno - według mnie jeśli już ktoś chce koniecznie zasygnaizować problem na forum, to warto dać mu taki tytuł, który przyciągnie uwagę moderatorów czy administratorów strony. Twój jest bardzo ogólny i nie sygnalizuje, że to zapytanie do właścicieli WŻ. Jest też dział "Pomysł czy problem" i raczej tam powinien być zawarty taki wątek.

    Dopisano 2016-10-16 10:5:10:

    Tingra, czy skierowałaś to pytanie do Wkn lub Pampasa na ich pocztę i nie uzyskałaś odpowiedzi?  

    Moim zdaniem zakładanie takich wątków jest zasadne jeśli właściciele strony nie reagują na zapytania emailowe. Ja bym nie liczyła na to, że będą czytać wszystkie posty, bo to jest zwyczajnie niewykonalne. Do rozwiązywania problemów służy poczta. Tam można się spodziewać bezpośredniej reakcji (na potwierdzenie wpis Lajana).

    No i może jeszcze jedno - według mnie jeśli już ktoś chce koniecznie zasygnaizować problem na forum, to warto dać mu taki tytuł, który przyciągnie uwagę moderatorów czy administratorów strony. Twój jest bardzo ogólny i nie sygnalizuje, że to zapytanie do właścicieli WŻ. Jest też dział "Pomysł czy problem" i raczej tam powinien być zawarty taki wątek.

    Na koniec chcę zapewnić, że nie są to jakieś złośliwe czy nieżyczliwe uwagi z mojej strony. Pomyślałam jedynie, że jeśli chcemy uzyskać szybką reakcję, to warto wziąć pod uwagę bezpośrednie, sprawdzone już ścieżki komunikacji. Dopiero wtedy, gdy taka droga zawiedzie...no wiesz bow

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 12:04:17

    Zgadzam się z Tobą smakosiu 2thumbsup

  • Autor: Agateczka75 Data: 2016-10-16 19:31:08

    A ja się zgadzam z mggi63 rolleyes5

  • Autor: as Data: 2016-10-16 14:45:44

    Tylko co wtedy jak napiszesz  wiadomość prywatnąi albo wiadomość nie zostaje przeczytana albo zostanie przeczytana i brak odpowiedzi.

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-16 14:49:13

    Wkn odpowiada a Pampas....lipsrsealed2 ale  mimo wszystko robi co należy.

  • Autor: as Data: 2016-10-16 14:51:30

    Raz napisałam do Wkn, że mam z czymś problem. Ona przysłała mi skan, że u niej działa poprawnie i na tym koniec był. Dopiero jak na forum się odezwałam to problem się rozwiązał.

  • Autor: ekkore Data: 2016-10-16 14:48:18

    A czy tak naprawdę trudno napisać jedno zdanie - będą przejściowe problemy z powodu prac modernizacyjno-konserwacyjnych w dniach.
    Nawet jak nie wystąpią - ludzie będą przygotowani na brak dostępu do strony. I uniknęłoby się wątków na forum od rozżalonych użytkowników,  czy lawiny wiadomości prywatnych (które to nie u wszystkich działają jak powinny) czy maili.
    Odrobina grzeczności i uprzejmości - a  nie wrażenie braku panowania nad wszystkim, jeden wielki chaos.

    Ja wiem, że jesteśmy gośćmi. Tylko każdy gość się czuje niekomfortowo, gdy zostaje jakoś tam zaproszony, a gospodarz nie obdarza go odrobiną zainteresowania, mimo przebywania obok.

  • Autor: Agapis Data: 2016-10-16 15:11:40

    Święte słowa ekkore, nic dodać nic ująć.

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 20:17:31

    No wlasnie o to i tylko o to chodzi!

  • Autor: makusia Data: 2016-10-16 17:27:47

    Przeniosłam wątek do odpowiedniego działu, jak by co :)

  • Autor: tingra Data: 2016-10-16 19:20:49

    Smakosiu, Sloneczko WZ-tu! Dziekuje za rady, napewno dobre jak dzialaja:)
    Nigdy bym nie odebrala Twoje uwagi jako zlosliwe albo niezyczliwe, nigdy!

    Wystarczy przeczytac co uczestnicy pisza w tym watku o komunikacji miedzy adminami a nami szarymi duszami:)
    Jak moderator nie dostaje zawiadomien, nie wie nic, to jakie emaile pomoga???

    Bardzo dziekuje za porady i postaram sie byc grzeczna dziewczynka ...jak mi sie uda :Dheart

  • Autor: mggi63 Data: 2016-10-19 16:05:12

    grin

Przejdź do pełnej wersji serwisu