Forum

Kuchenne porady

Kitchen Aid po raz 10-ty

  • Autor: piła Data: 2015-04-11 13:32:22

    Witam
    Wiem,że ten temat był przerabiany ale proszę poradźcie czy zakup tego urządzenia teraz to rozsądna decyzja ? ( motam się okrutnie pomiędzy KItchen a Kenwood )
    Zastanawiam się czy może moda na Kitchen przeminęła już ?

  • Autor: madina99 Data: 2015-04-11 13:44:43

    Mam Kiciusia,jak dla mnie jest ok,nie mam niestety porównania z Kenwoodem.Mam pytanie,czy Ty chcesz kupić Kitchena tylko dlatego,że akurat jest na niego moda?

  • Autor: piła Data: 2015-04-11 16:42:36

    Nie, nie że moda, ale właśnie miałam wrażenie , że on był/ jest  modny i dlatego wiele osób polecało " Kiciusia"  co nie przekładało się na jego wartość użytkową.

  • Autor: a. Data: 2015-04-11 14:00:18

    Ja mam Bosch MUM z serii 8, teraz to się jakoś inaczej nazywa, kosztował połowę ceny kiciusia (oczywiście przy zakupie w sklepie w PL). Dla samej mody to było by mi szkoda kasy na cokolwiek ;)

  • Autor: Tekla Data: 2015-04-13 20:51:59

    Mam Kitchen Aid już kilka lat i jestem b. zadowolona. Kupowałam z myślą o wyrabianiu ciasta chlebowego i drożdżowego. I w tym sprawdza się rewelacyjnie. Jak robot poradzi sobie z ciastem chlebowym i drożdżowym to i wszystkie pozostałe zrobi rewelacyjnie. Wydatek co prawda duży ale mam nadzieję na długoletnie użytkowanie.bow

Przejdź do pełnej wersji serwisu