Forum

Pomysł czy Problem?

książka na komunie

  • Autor: karola462 Data: 2016-04-26 12:41:49

    Witam:) zostałam zaproszona na komunię... W prezencie będą pieniążki ale chciałabym aby Komunikantka dostała coś " namacalnego" takiego żeby w ten dzień się cieszyła. Julka zapytana co by chciała powiedziała "....jakąś fajną książkę" . wszelkie encyklopedie, biblie ,słowniki odpadają ze względu na starsze rodzeństwo... takich pozycji w ich bibliotece nie brakuje.... Co kupić? co polecacie...Nie chciałabym też niczego w stylu zniszcz ten dziennik. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

  • Autor: gabigold Data: 2016-04-26 20:49:00

    Zależy jakie ma zainteresowania, może biografia jakiegoś idola muzycznego ? Mój syn czytac nie lubi ale biografię nawet chętnie przeczyta.

  • Autor: Trusia Data: 2016-04-26 22:15:01

    Moje chrzeđniaczki w tym wieku chetnie siegaly po ksiazki Brandona Mulla np.cykl Basniobor albo po serie Ulysses Moore. Myoe byc tze cos z klasyki np Opowiesci z Narnii w ladnym wydaniu.

  • Autor: as Data: 2016-04-27 15:24:36

    Mój jeden syn dostał książki przyrodnicze Skarby Polski, Skarby Świata, Polskie Cuda UNESCO), a drugi o odkryciach, wynalazkach i typu "jak to działa" bo tym się interesowali.  Jednym słowem fajnie by było gdybyś wiedziała co ją interesuje np: nauka rysunku, moda, może coś o koniach

  • Autor: alicja_bt Data: 2016-04-28 11:22:24

    Na komunię kupowałam Leksykon wiedzy ogólnej coś takiego jak encyklopedia, słownik terminów literackich i inne słowniki. Niby wszystko mozna znaleźć w internecie ale taka ksiazka zawsze się przyda. Kupowałam dla młodego geografa atlas geograficzny

  • Autor: bagietka Data: 2016-04-28 13:36:47

    Serdecznie polecam książkę "Tato, a po co? Wojciecha Mikołuszko. W świetny sposób przedstawione "trudne"  pytania dzieci na które odpowiada tato. Mikołuszko ma jeszcze wiele fajnych publikacji, które odkryliśmy właśnie dzięki tej książce. Pozycje bez problemu dostępne w np.empiku. Warto też poczytać o autorze.
    Mój syn otrzymał takową w ubiegłym roku i widząc jego zainteresowanie tą książką, które trwa do dnia dzisiejszego, sama kupiłam taką samą w tym roku dla syna kuzynki na komunijny prezent. Prezent wysyłałam i wiem, że trafiony, bo - i tu cytat kuzynki - "siedzi w fotelu i czyta":)

  • Autor: cooker112 Data: 2016-12-03 21:25:25

    najlepiej kupic taką książkę która będzie odpowiadała zainteresowaniom dziecka:)

    POZDRAWIAM.

  • Autor: czekomleko Data: 2016-12-08 11:33:55

    Według mnie zawsze sprawdza się encyklopedia i słowniki, jakoś ładnie wydane. Wiem, że teraz można wszystko znaleźć w internecie, ale czasem książki sie jeszcze przydają. Poza takimi uniwersalnymi pozycjami, fajne są komplety ulubionych serii, ładnie wydane Harry Potter, Diuna, itp. Inne ciekawe propozycje to książki historyczne albo coś do nauki języków

  • Autor: fitGustaw Data: 2018-02-23 14:46:12

    Zazwyczaj kupuje się jakąś Biblię, Pismo święte, ale ja np. wykopnąłem album mojemu siostrzeńcowi ze zdjęciami od momentu jego urodzin do właśnie tych 9 lat. Myślę, ze to też nie jest głupi pomysł.

Przejdź do pełnej wersji serwisu