Forum

Pomysł czy Problem?

Problemy z l o g o w a n i e m ;(

  • Autor: Smosia Data: 2021-02-02 09:10:58

    Oto moje 'tajne adresy awaryjne /pisałam dawno temu, ale może są nadal aktualne, warto spróbować computer/:

    1) wkn@wkl.pl

    2) wz@wkl.pl

    Powodzenia Patrycjo/ Zefirku happy

  • Autor: alman Data: 2021-02-02 10:06:29

    Smosiu, podejrzewam, że te adresy są już dawno nieaktualne, obowiązywały chyba jeszcze w poprzednim wieku, bo Wkn zupełnie nieobecna. Jednak warto spróbować, to nic nie kosztuje.
    Na stronie forum, poniżej "Wyjca", jest opcja "Napisz do nas", może spróbować napisać tą drogą?

  • Autor: Smosia Data: 2021-02-02 10:20:57

    Masz rację, "Napisz do nas' powinno zadziałać 2thumbsup

    Ja bardzo dawno używałam 1go z tych adresów /10/4 - 2015, data w skrzynce pocztowej, nie w mojej dziurawej pamięci/.

  • Autor: alman Data: 2021-02-03 17:28:55

    Nie działa... chyba... podobno nie ma żadnej reakcji, tak samo jak założenie nowego konta nie zrealizowane... mam wątpliwości, czy tu ktoś jest jeszcze... czy leci z nami pilot????
    Tymczasem Patrycja pozdrawia wszystkich.

  • Autor: Smosia Data: 2021-02-03 17:45:16

    Dziękuję za pozdrowienia clown

    Szkoda;(
    Może ktoś jeszcze odpisze, nieraz czekałam na odpowiedź 2 lub 3 dni a czasami szło jak z płatka.
    Nieciekawie to wygląda, a przez opcję 'zapomniałam jakie mam hasło też nie można wejść?

  • Autor: Basialis Data: 2021-02-08 08:55:40

    Witam w poniedzialek.........nie cierpie poniedzialkow.Wydaje mi sie to jakies dziwne z tym logowaniem.Jestem zalogowana na stale i automatycznie wchodze na WZ, z pewnoscia cos tu nie gra, ale ja nie mam problemow,szkoda mi tych uczestnikow co nie moga tu wejsc, ale nic pomoc nie moge.Poniedzialowe buziaczki pszesylam.lips

Przejdź do pełnej wersji serwisu