Forum

Kuchenne porady

Szukam blendera

  • Autor: kasiachodziez Data: 2016-11-29 12:25:44

    Chcę kupić blender-ale wiadomo w sklepach tego jest na kilogramy i naprawdę nie wiem co wybrać-
    oczywiście oprócz blendowania zależy mi by również szatkował warzywa na zupę.
    Na pewno nie jedna z was ma w domu takowe urządzenie i może napiszę swoje zdanie lub coś doradzi-tylko proszę żadnego robota kuchennego bo po prostu mnie na niego nie stać

  • Autor: mariolan76 Data: 2016-11-29 13:22:00

    Ja mam bosch ergo mixx 750W juz kilka lat i jestem mega zadowolona . Jest w zestawie blender trzepaczka do piany i mały pojemnik do siekania w którym robię nawet sałatkę warzywna . Wszystko miksuje i mieli w kilka sekund nawet lód . Szczerze polecam .

  • Autor: Lea2 Data: 2016-11-29 14:37:10

    Mam blender kielichowy MPM od kilku lat i używam go do koktajli owocowo-warzywnych i miksowania surowych ziemniaków na placki.      Jest pojemny i ma szklany dzbanek 1750 ml. Sprawuje się bardzo dobrze. I kupiłam też robota "Kasię", który też ma taki blender, ale kielich plastikowy. Jako blender jest dobry, ale tego robota nie polecam, bo to taki bubel i żałuję, że go w ogóle kupiłam. Wcześniej chciałam kupić malakser do siekania, rozdrabniania i miksowania, ale wtedy była promocja w Neonecie i dałam się nabrać. Nadal poszukuję malaksera i może ktoś się wypowie, jeżeli posiada taki dobrej jakości malakser. :)

  • Autor: ekkore Data: 2016-11-29 14:58:52

    Ja mogę polecić brauna, wersje z mocniejszym silnikiem.
    Optymalny jest zestaw z zyrafa, misa do miksowania, która również służy jako szatkownica, odpowiedni zestaw tarcz. Plus mniejsza misa do miksowania, gdy potrzeba mało zmielic.
    Są jeszcze zestawy z kruszarka do lodu, ale dla mnie to rzecz zbędna 
    To miałam w Polsce , w sumie dwa zestawy, bo pierwszy sama zepsulam. Gdybym miała kupić jeszcze raz, wybrałbym to samo.

  • Autor: mggi63 Data: 2016-11-29 15:08:42

    Mam blender Zelmera,który robi wszystko co potrzeba by ułatwic wszelkie czynności związane z przygotowaniem posiłków.Na większe przeroby zakupiłam przystawkę do maszynki do mięsa i jeżeli chodzi o przygotowanie duzej ilości np.surówki,jarzynki itp. to super sprawa.I jedna i druga rzecz bardzo łatwa w utrzymaniu.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2016-12-01 08:33:31

    Ja dokładnie jak mggi. Szatkownica (do maszynki do mięsa) i blender z Lidla. Ma ładnych parę lat i nic się z nim złego nie dzieje. Nie lubię przepłacać, więc starczy. :)

  • Autor: moje_gotowanie Data: 2016-12-02 22:14:17

    U mnie Braun od 7 lat bez najmniejszego problemu. Model z stalową stopką ,ubijaczką i mini malakserem.

  • Autor: kiki1101 Data: 2016-12-04 14:02:46

    Dobry blender kosztuje ale tez ze wzgledu na swoja wielkosc zajmuje miejsce w kuchni. Kupic cos drogiegoi cos  co sie szybko zepsuje nie ma sensu , zwlaszcza ze w PL nie ma mozliwosci wymiany czy zwrotu, a jesli jest to dluga jest droga reklamacji. Zastanow sie czy nie lepiej kupic reczny maly ktory w zestawie posiada noze do warzyw,ubijacz piany. itp, nie bedzie zajmowal duzo miejsca i latwy do  mycia. 

  • Autor: kasiachodziez Data: 2016-12-04 16:20:07

    Dziękuje Wam za podpowiedzi
    A więc kupiłam blender Bosch 88190 trafiłam na fajną promocję cheesy ma wiele funkcji kilka tarek do warzyw owoców orzechów nawet kruszy lód ubijak do piany kilka różnych noży-  wczoraj przeszedł chrzest bojowy na ziemniakach do placków ziemniaczanych i jestem zachwycona rolleyes5  kilka sekund i gotowe obeszło się bez rozlewu krwi na palcach

  • Autor: czekomleko Data: 2016-12-08 11:14:40

    Już po czasie, ale polecam blender Kenwooda.

  • Autor: KaapVino_pl Data: 2017-01-03 11:23:47

    Bosch 88190 to bardzo dobry wybór pod względem stosunku ceny do jakości, bo w kuchni bardzo dobrze się sprawdza, z kolei droższy Kenwood to już profesjonalny sprzęt, tylko jak piszę- cena ciut zawyżona. Daj znać za jakiś czas jak sprawuje się Twój nowy Blender :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu