Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Do Pampasa -Kto jest za, lapka w gore ;)

  • Autor: nadia Data: 2016-05-26 23:27:34

    Podoba mi sie oprawa WZ, ale tylko wtedy, gdy nie jestem zalogowana, bo wtedy jest wszystko takie przejrzyste i wyrazne i az milo sobie ''pochodzic'' to tu czy tam ;) Jednak, gdy musze wystawic jakis komentarz i sie zalogowac, dostaje szewskiej pasji, bo pojawiaja sie jakies ''cuda na widelcu'' ktorymi nie jestem akurat zainteresowana i pragne jak najszybciej wpisac komentarz i sie wylogowac, zeby znowu cieszyc wzrok niezalogowana strona WZ :) Czy Wy tez tak macie?
    Czy Was to nie denerwuje? Moze jakby bylo nas wiecej, to Pampas by w koncu cos zrobil w tej sprawie?
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

  • Autor: Monia1805 Data: 2016-05-27 19:23:36

    Mi również lepiej się patrzy na stronę jak jestem niezalogowana, jest bardziej przejrzysta i miła dla oka.

  • Autor: ekkore Data: 2016-05-27 21:27:02

    Ja też wolę zdecydowanie wersję dla niezalogowanych.
    Przynajmniej jakiś porządek, a nie jakby ktoś nie miał pomysłu, bez składu i ładu.

    No chyba, że to kara dla tych co są na WZ, próba odstraszenia ostatnich co pozostali na stronie.
    Albo test na cierpliwość - kto najdłużej wytrzyma.

  • Autor: tingra Data: 2016-05-28 00:54:57

    A ja jeszcze sie nie orientuje i nie mam pojecia jaka jest roznica ??? :))))

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2016-05-28 05:36:15

    Nie jedna, ale dwie łapy do góry... zdecydowanie wolę stronę bez logowania... mimo, że "stara wersja" była taka "nasza", to nowa jest w końcu, choć z bólem, do zaakceptowania, pod warunkiem, że nie jestem zalogowana.
    Po zalogowaniu moim oczom ukazuje się ... groch z kapustą? nie mogę pojąć o co "biega" i natychmiast zjeżdżam na dół do komentarzy, a tej "nawałnicy" informacji staram się nie widzieć, bo inaczej musiałabym uciec natychmiast.

  • Autor: nadia Data: 2016-05-29 09:34:52

    Panie Pampas, slyszy Pan? Ludzie sie burza, niedlugo strajk bedzie z flagami, ja to wiem, bo reszta z polowy WZ-owiczow zgodzila sie z tym watkiem w myslach a druga polowa jest niesmiala ;) Wiec niech Pan cos zrobi, dopoki jest jeszcze czas ;p

  • Autor: iwett Data: 2016-05-29 12:46:45

    Nadia zrobimy strajk głodowy devilish

  • Autor: soraja Data: 2016-05-29 13:33:02

    Albo alkoholowy...nie pijemy!!

  • Autor: nadia Data: 2016-05-29 17:22:05

    Oooo... to jest to! A w dodatku strajk na ogladanie zbyt apetycznie robionych zdjec, zeby nas nie kusilo ;)

  • Autor: Smosia Data: 2016-05-29 16:18:28

    Jestem za ujednoliceniem strony przed i po zalogowaniu, o ile jest to możliwe bez gigantycznych nakładów (pracy, pieniędzy itp).
    Mam już wypracowany sposób radzenia sobie z tym 'rozjazdem', ale jest ciut kłopotliwy i wymaga dobrej koncentracji, a z tym bywa różnie (głównie przez domowych przeszkadzaczy).

Przejdź do pełnej wersji serwisu