Forum

Rozmowy wolne i frywolne

kostka brukowa

  • Autor: sarcastik45 Data: 2016-06-27 20:24:13

    Moi drodzy WŻETowcy zawsze na Was mogłam polegać więc i dziaisj prosze was o porade... czy ma ktoś kogoś doświadczonego i może mi doradzić czy kostka z bruk betu jest OK i nic sie z nią nie dzieje. Bo jestem na eatpie układania kostki i nie wiem  bo róznie mówią o kostkach brukowych z bruk betu a zależy mi aby dobrzee wybrac. Podoba mi się kostka granito z bruk betu

  • Autor: aggusia35 Data: 2016-06-27 21:24:36

    U mnie jest ok po 10 latach gdzieś jak nie więcej

  • Autor: Lea2 Data: 2016-06-28 14:35:30

    Też zastanawiam się nad założeniem kostki i moim wyborem jest tylko kostka granitowa, bo jest to kostka, która będzie służyła całymi latami i śmiało można powiedzieć, że praktycznie na wieczność, bo to jest po prostu kostka z naturalnego kamienia. Sporo poczytałam na ten temat i takie wnioski mi się nasunęły, że kostka brukowa betonowa, to kostka niezbyt trwała, bo rozsypuje się już po 10/15 latach i zresztą nie ma takiego uroku jak granit, który zawsze mnie urzekał, a betonowe kostki wcale mi się nie podobają. A jak sobie jeszcze pomyślę, że po kilku lub kilkunastu latach znowu trzeba by było, to poprawiać, bo one mogą też popękać , to wszystko przemawia na korzyść kostki granitowej, bo jest naturalnym kamieniem, twardym i trwałym jak skała. Życzę powodzenia we właściwym wyborze. :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu