Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Floryda

  • Autor: ekkore Data: 2022-01-19 03:02:58

    Kolejny intensywny dzień. 
    Tym razem St Petersburg.
    Przejazd przez płatny most Skyway.
    Oraz obserwowanie go ze starego mostu,  który obecniej jest około 2 milowym pomostem dla wędkarzy (a to tylko połowa dawnego mostu).
    Po opłaceniu wstępu,  kilkaset metrów dalej, zostaliśmy złapani za przekroczenie prędkości...5 mil na godzinę (nie widzieliśmy znaku). Nie wlepili nam mandatu, ale wypadało jechać już zgodnie z nakazem.
    Po chwili odpuściliśmy,  poszliśmy na piechotę.  Był to dosyć długi spacer, w przejmującym do szpiku kości wietrze, ale warto było. 

    Poza tym Muzeum Dalego.
    Najbardziej podobały mi się jego impresjonistyczne, z początkowego okresu twórczości, prace.

  • Autor: smakosia Data: 2022-01-19 07:13:25

    Uuuuuu ile atrakcji w jeden dzień! Jak ja się cieszę, że dzielisz się z nami swoimi fotkami i wrażeniami. No i znów to błękitne niebo - ech! na szczęście tego wiatru nie poczujemy wink2

  • Autor: Smosia Data: 2022-01-19 08:47:16

    Piękne widoki, a tego muzeum baaardzo zazdroszczę /chociaż za muzeami nie przepadam/.
    SD - genialnego wariata" uwielbiam /nasza Dalunia nosi jego nazwisko :3, bo wygląda jakby ją Dali 'pomalował antlers/.

  • Autor: ekkore Data: 2022-01-19 11:14:34

    Ja mało rozumiem, ciężko mi pojąc surrealism. Ale ten obraz, który z daleka jest portretem Lincolna, a z bliska nagą kobietą jest nieziemski.
    Ja dopóki nie wejdę w zdjęcie,  oglądam je na podglądzie wtedy widzę twarz faceta, jak otworzę zdjęcie już jest kobieta.

    Poza tym uwielbiam uplyw czasu, ten co jest we Wrocławiu przy Skytower w formie rzeźby.

Przejdź do pełnej wersji serwisu