Forum

Pomysł czy Problem?

Wiadomość prywatna

  • Autor: makaronka Data: 2016-02-20 16:31:00

    Co to jest za wiadomość i czy tylko ją dostałam?d:nbsp;<, Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; font-style: italic;">lemmybossa

    Do: a class="color02" style="ctant; outline: 0px; text-decoration: none;" href="/users/10201284">makaronka
    Wysłano: 2016-02-20 13:37 FERTA BIZNESOWA///

    Drogi przyjacielu,

    Do you speak English? Napisałem ci wcześniej, ale nie odpowiedział na mojego maila. Jak pisałem
    Ci wcześniej, jestem Prokurator Lemmy Bossa, prawnik z zawodu,
    z - Togo. W moim pierwszym mailem wspominałem wam o późny
    Mój klient (pochodzący z danego kraju), który zginął wraz z żoną i
    jedyne dziecko w wypadku w dniu 21 sierpnia 2005 roku, bez
    ujawnione względne. Potrzebuję waszej pilnej pomocy, twierdząc sumę
    US $ 12.500.000,00 mln należące do mojego zmarłego klienta, który jest również
    pochodzący z danego kraju, który jest zdeponowany w banku Togo. Był
    mój klient i główny wykonawca dostawcą dla dużych firm naftowych tutaj
    w Togo.

    Ze względu na podobieństwo swojego nazwiska, aby mój późno Klienta, pragnę
    zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych na konto z powodu mojego zmarłego klienta
    zginął w wypadku samochodowym z jego najbliższej rodziny, nie pozostawiając testamentu
    lub ktoś
    które zostaną przedstawione do banku jako najbliższy krewny. Dlatego jestem
    nazywając swoją uwagę z powodu, że bank poprosił mnie, by głosić Jego
    najbliższa rodzina.
    Wskazują na zainteresowanie pisząc powrotem bezpośrednio do mojego e-mail:
    (bosslemmy@gmail.com) po więcej szczegółów. Jeśli to jest prostsza
    można spotkać się ze mną na skype, powiedz mi.

    Pozdrawiam.

    Adwokat Lemmy Bossa (ESQ).
    bosslemmy@gmail.com

  • Autor: jolka60 Data: 2016-02-20 16:52:06

    Makaronka,to jest jakiś spam.Sporo ludzi to otrzymało,niekoniecznie ten sam tekst.ja również.Poczekajmy do jutra,no może kilka dni,co na to admini.

  • Autor: rdzina Data: 2016-02-20 18:51:34

    Witam, niedawno oglądałam program chyba w polsacie .Ludzie dostali podobną wiadomość z banku o śmierci kogoś z dalszej rodziny który miał dość duży majątek ,brzmi to bardzo podobnie do Twojej wiadomości .Nie będę się rozpisywać jak fakty potoczyły się dalej fakt faktem zostali oszukani na bardzo duże pieniądze .Zaciągnęli kredyty ,na opłatę prawników i czegoś tam jeszcze trwało to długo ciągle do nich przychodziły dokumenty za które płacili itd wpadli w spiralę ,ludzie nimi manipulowali historia zakończyła się tak ze zostali bez kasy z potężnymi długami .Uważaj 

  • Autor: Pampas Data: 2016-02-21 10:47:00

    To jest spam. Już zablokowałem konto spamera i pokasowałem te śmieci.

  • Autor: jolka60 Data: 2016-02-21 11:46:33

    2thumbsup

  • Autor: Anka53 Data: 2016-02-21 12:27:09

    Też oglądałam ten reportaż ludzie zostali naciągnięci na 400 tyś. złotych i nie mają za co żyć a takich ludzi jest wielu. Trzeba uważać i nie reagować na takie wiadomości

  • Autor: as Data: 2016-02-25 17:13:19

    Napisałam do kogoś wiadomość prywatną. Czekałam czy dostane odpowiedź od tej osoby i żadnej informacji nie dostałam, że mam nieprzeczytaną wiadomość. Dziś patrzę, a  odpowiedź dostałam dwa dni temu. Została przeczytana na moim komputerze 7 sekund od wysłania, a ja jej nie czytałam.  Jest to już nie pierwszy przypadek, że wiadomość sama się przeczytała bez mojej wiedzy. 

  • Autor: Gluba666 Data: 2016-02-25 17:36:58

    Kiedyś zauważyłem, że jak do kogoś napisałem, po czym wszedłem we wiadomości by ją przeczytać to też od razu zaznaczyło mi ją jako przeczytaną.

  • Autor: megi65 Data: 2016-02-26 07:47:37

    Oj as ...ja mam tak często , cóż technika ma prawo też fiksować .

  • Autor: Herbaciana Data: 2016-02-26 08:21:59

    Oj As, ależ Ty jesteś maruda, zamiast się cieszyć, że bez wysiłku i nadwerężania wzroku masz przeczytaną wiadomość, to jeszcze grymasisz. devilish Mnie nie przychodzą powiadomienia o nowych wiadomościach. Coś się chyba trochę psuje.

Przejdź do pełnej wersji serwisu