Artykuły

Kuracja olejem słonecznikowym

Od jakiegoś czasu ciągle borykają mnie różnego rodzaju problemy zdrowotne. Jak zwykle, zacząłem poszukiwać naturalnego rozwiązania moich problemów i odnalazłem fantastyczną kurację olejem słonecznikowym. Kuracja ta jest niezwykle prosta, polega na codziennym ssaniu oleju słonecznikowego, który oczyszcza i odtruwa nasz organizm, sukcesywnie polepszając ogólny stan zdrowia. Po raz pierwszy o tej metodzie powiedział dr F. Karach podczas obradowania Związku Onkologów i Bakteriologów.

Co wyleczymy dzięki kuracji?

Kuracja olejem leczy nie tylko istniejące w naszym organizmie patologie, ale również zapobiega powstawaniu nowym. Autor tej metody zapewnia, że udało mu się wyleczyć przewlekłą chorobę krwi, która nękała go od 15 lat.

Kuracja odnosi pozytywny wpływ w leczeniu: bólu głowy, zapalenia zatok i oskrzeli, bólu gardła, kataru, próchnicy, zapalenia migdałków, trombozy, przewlekłych chorób krwi, artrozy, egzemy, trądziku, chorób grzybiczych, łuszczycy, chorób żołądka i jelit, dolegliwości sercowych, problemów z nerkami, chorób kobiecych, chorób płuc, dolegliwości wątrobowych oraz chorób układu nerwowego.

Jak stosować kurację?

Do jej prawidłowego wykonania potrzebujemy jest olej słonecznikowy tłoczony na zimno, ponieważ tylko taki posiada odpowiednie właściwości lecznicze. Przy zakupie oleju zwróćmy zatem szczególną uwagę czy był on tłoczony na zimno.

Łyżeczkę oleju ssiemy, żujemy, płuczemy w jamie ustnej przez 10 do 15 minut. Kuracja przynosi najlepszy efekt na czczo, więc możemy wykonywać ją każdego ranka przed spożyciem śniadania. Olej w początkowej fazie wydaje się gęstawy, później nieco się rozrzedza. Po 15 minutach olej wypluwamy, najlepiej do muszli klozetowej, ponieważ w momencie wyplucia posiada bardzo wiele szkodliwych toksyn i bakterii (nigdy nie możemy połknąć oleju!). Następnie z dużą dokładnością płuczemy jamę ustną wodą oraz myjemy zęby i język pastą do zębów.

Czasami w początkowej fazie kuracji następuję chwilowe pogorszenie stanu zdrowia, ale jest to właściwa reakcja organizmu na pozbywanie się toksyn, dlatego nie powinniśmy kuracji przerywać. Kurację powinniśmy stosować kolejno przez 30 dni. Jeżeli nie zauważymy wyraźnej poprawy, albo nie będziemy zadowoleni z efektów, powinniśmy ponowić kurację po miesiącu przerwy.

Jak to przy kuracjach naturalnych bywa – wszystko wymaga czasu! Dlatego wesprzyjcie Wasz organizm siłą natury i uzbrójcie się w cierpliwość. Ja stosuje tę kurację 5 dzień, jeżeli będziecie mięli jakieś pytania – piszcie!

Artykuł udostępniony przez:

iwcia90
Przejdź do pełnej wersji serwisu