Komentarze do artykułu

Skomentuj Wróć do artykułu "Zadbaj zimą o pełny ptasi brzuszek"

Wkn (2014-01-22 19:58)

Fajny pomysł z tym kamieniem - ciekawe, ile osób tego sposobu używa :)

edyta-ixa (2014-01-22 11:41)

Podzielę się z Wami moim sposobem na to, aby woda podawana ptaszkom w zimie, nie zamarzała tak szybko :) Do miseczki z wodą wkładam nagrzany kamień (np. całą noc trzymany na kaloryferze)  :) dzięki niemu ptaszki nie tylko mają niezamarzniętą wodę, ale również mogą stanąć na nim i napić się wody, nie wchodząc do miski, nie zamaczając nóżek, oraz nie wywracając naczynia :) Mam w zapasie zawsze jakiś ciepły kamień na grzejniku i w razie potrzeby, wymieniam wodę na świeżą i podmieniam kamień na ciepły :)

pozdrawiam wszystkich pamiętających o zwierzętach zimą :)

gabigold (2014-01-15 17:48)

Musimy pomóc ptaszkom przetrwać ten czas:)

Wkn (2014-01-15 17:41)

Tak czekałam i czekałam z publikacją, choć artykuł już od grudnia był gotowy, bo śniegu jak nie było tak nie było, ale idzie w końcu do nas, więc czas pomyśleć o tych drobinkach skrzydlatych :)

iwciaG (2014-01-10 16:24)

Myślę, że tym optymistycznym artykułem przywołujesz już spóźnioną zimę. Ja co roku czymś dokarmiam, na początku wisząca słoninka i luźno wrzucone do karmnika ziarna. Ale zawsze był bałagan wokoło karmnika. Więc teraz wcześniej przygotowuję sobie mieszankę ziaren i mieszam misternie z niesolonym smalcem. To wykładam do karmnika i nic nie ląduje już na ziemi, wszystko do miniaturowych brzuszków okolicznego ptactwa...

Przejdź do pełnej wersji serwisu