Komentarze wystawione przez użytkownika @jolie@
- 
					
					Komentarz do Coq Au Vin-nozki z kurczaka po chinsku(2005-09-26 14:03)Mi jakoś też, ale skoro nazwa taka... A czy mogłabym sie dowiedzieć jakie jest najlepsze wino do tego rodzaju sosów? Wytrawne, półwytrawne? Z góry dzięki!
- 
					
					Komentarz do Ryż Wiedżmy Eli(2005-09-26 13:59)No dobrze, ale ta kukurydza i groszek to razem z woda z puszki wlewamy do bulionu czy też odcedzamy? I co z kiełkami, mogą również być z puszki? Czosnek też smażymy? Już nie mogę doczekać się aż spróbuję, ten kurczak podwędzany brzmi ciekawie!
- 
					
					Komentarz do Ćevapčići. Kiełbaski z mielonego mięsa(2005-09-13 23:54)A czy można na patelni jak sie nie ma grilla? Poszukuję jeszcze przepisu na tą paste paprykową oraz na chorwacki Duveć........i nic nie znalazłam:(
- 
					
					Komentarz do Sos czosnkowy light(2005-09-13 23:18)Ja robię tak (to może nie jest dokładnie sos tzatziki ale jest przepyszny zwłaszcza do mięs): czosnek ok. 2-4 ząbków ucieram z solą, ogórki tre na tarce i odsączam delikatnie z wody, mieszam majonez z jogurtem naturalnym w stosunku 1/3 majonezu i 2/3 jogurtu, oraz dodaje łyżkę albo dwie serka np. toska oraz dosyć duzo koperku (może byc nawet mrożony lub suszony), potem doprawiam do smaku solą i pieprzem i gotowe. Naprawdę rewelacja!!!!

 
						
						 
								
							 
							
						
						 Najnowsze przepisy
Najnowsze przepisy Ostatnie artykuły
Ostatnie artykuły Najnowsze galerie
Najnowsze galerie Najnowsze filmy
Najnowsze filmy Ostatnio na forum
Ostatnio na forum Ostatnie komentarze
Ostatnie komentarze Tagi
Tagi