Forum

Zdrowie i uroda

Migdałki do usunięcia

  • Autor: goplana2 Data: 2015-12-04 18:13:03

    Zwracam się do Was z zapytaniem-czy ktoś z was miał usuwane migdały w wieku,że tak powiem średnim? Od kilkunastu lat wyniki badań wskazują u mnie wysokie OB i CRP.Byłam u kilku specjalistów i wykluczyli możliwe choroby.Większość z nich mówiła-taka pani uroda.W końcu trafiłam do laryngologa.Po wstępnych oględzinach rozpoznał przyczynę-migdałki ropne.Miałam owszem antybiotyki,ale to pomogło na chwilę.Powiedział,że powinnam rozpatrzeć usunięcie ,ponieważ to one dają stan zapalny i mogą sprowadzić choroby serca czy reumatyzm.Hm,pomyślałam,rozpatrzyć mogę,ale czy to takie pilne? Mam ważniejsze sprawy. Aż do wczoraj,gdy trafiłam z grypą u lekarza. Jednak nie grypa go zaniepokoiła,a moje pożal się Boże migdały. Stwierdził,że wyglądają jak małe kalafiorki i powinnam je jak najszybciej usunąć,ponieważ w takim stanie zamiast mi służyć psują cały organizm.Dodał coś jeszcze,że w wieku dziecięcym goi się szybko,a w późniejszym mogą nastąpić powikłania i okres rekonwalescencji jest o wiele dłuższy. Stąd moje zapytanie,czy ktoś z Was miał w późniejszym wieku i jakie ewentualne powikłania mogą to być.Trochę cykorzę,bo choruję na nadciśnienie tętnicze a zabieg jest w znieczuleniu ogólnym.

  • Autor: makaronka Data: 2015-12-05 18:03:54

    Cześć,może tutaj znajdziesz coś ciekawego dla Ciebiehappy
    http://wielkiezarcie.com/forum/34287961/35287961

  • Autor: goplana2 Data: 2015-12-06 15:07:52

    Cześć.Dziękuję Ci :) Żałuję,że nie odnalazłam tego wcześniej zanim założyłam ten wątek.anxious

  • Autor: ekkore Data: 2015-12-06 15:31:47

    Ale gdybyś go nie założyła - nie dowiedziałabyś się o tej stronie

  • Autor: goplana2 Data: 2015-12-06 15:54:10

    To też prawda cool3

Przejdź do pełnej wersji serwisu