Forum

Gawędy o jedzeniu

Szukam przepisu na "włoskie warkoczyki wg pwyso

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-10 13:51:47

    Czy ktoś ma w swoich "Ulubionych przepis pwyso na "włoskie warkoczyki??
    Były i się zmyły - gapa ze mnie, nie wrzuciłam ich do swoich ulubionych :(
    Proszę poratujcie w potrzebie chef

  • Autor: alman Data: 2021-06-10 14:49:07

    Smosiu, w ulubionych nie mam, ale z czym to się je? co to jest? może gdzieś indziej mam zachomikowane...

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-10 15:07:04

    Drożdżowe ciasto /chyba/ + farsz /podobny jak do pizzy/, plecionka jak tutaj:
    /zaraz wkleję podobne/

    http://wielkiezarcie.com/przepisy/calzone-jak-pizza-pachnaca-30043274

    Dopisano 2021-6-10 15:20:42:

    Fot. pwyso, "włoskie warkoczyki" "włoskie warkoczyki"
    To skopiowane z komentarzy /malaga- dzięki/



  • Autor: alman Data: 2021-06-10 15:31:49

    Wiesz, coś dziwnego, bo jak kliknęłam w ten przepis, to widzę, że mam zaznaczone, że jest w ulubionych, a gdy szukam, w  ogóle nie ma takiego... cuda, cuda ogłaszają... zapisz sobie, bo nie wiadomo, czy zaraz nie uleci jak skowronek...

  • Autor: goplana2 Data: 2021-06-10 17:55:44

    U mnie też zniknęło z ulubionych wiele przepisów.Zamiast tego mam puste miejsca i sama się zastanawiam dlaczegothinking2

  • Autor: nadia Data: 2021-06-10 19:19:53

    To, że zniknęło z ulubionych, to nie są żadne cuda, tylko autor skasował lub wycofał swój przepis.
    Dlatego taki nacisk się kładzie, a właściwie kładło, (bo to jeszcze gdy Makusia żyła) na drukowanie swoich i swoich ulubionych przepisów, bo może się zdarzyć, że był przepis i nagle go nie ma. Autor ma prawo to zrobić, bo to jego przepis. Zdarza się, że kasuje swoje konto wraz z przepisami i wtedy nic nie zostanie, albo zostawia przepisy dla innych użytkowników. To wszystko :)

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-10 19:42:19

    A ja myślałam, że co w ulubionych to niezniszczalne, dopóki stronka działa clown

  • Autor: goplana2 Data: 2021-06-11 17:51:29

    Dobrze myslałaś,ale czasem coś niepostrzeżenie znika. Napiszesz się ,napiszesz,chcesz wysłać a tu blada .. Nie od dziś coś się dzieje,o choćby kącik ogrodniczy Alman. Co? Nie wiem,ale widać jest ingerencja chochlików także w ulubionych uhoh2undecided

  • Autor: goplana2 Data: 2021-06-10 20:10:35

    Nie do końca tak jest. Nawet jak użytkownik skasował konto zabierając ze sobą przepisy,to ten kto wcześniej wrzucił w ulubione wciąż je tam ma.Różnica jest taka,że nie może wystawić komentarza,bo ''normalnie''przepis już nie istnieje. ja np mam kilka przepisów makusi.Kiedyś chciałam wystawić komentarz a tu klops nie mogłam,ale wciąż je mam. Szkoda,że nie wrzuciłam więcej..za to można spotkać jej przepisy na blogu''Takie tam pichcenie''.Przynajmniej na razie...
    Przepisy pwyso też lubiłam ale niestety,żadnego nie zdążyłam zapisać.Raz nawet w Locie Lajana spytałam czy ktoś ma przepis na sałatkę i okazało się,że niezastąpiona Smosia miała i podała chef Napisała wtedy,że chomikuje przepisy,więc się bardzo ucieszyłam.Powiem więcej od tamtej pory wrzucam rozmaite przepisy w ulubione,bo ..a nuż się przyda.. wink2 bow Oto jeden z przepisów makusi-na Sernik

  • Autor: nadia Data: 2021-06-11 14:29:37

    To się chyba cos zmieniło, bo pamiętam, że kiedyś jak użytkownik zabrał swoje przepisy, to jak miałam cos w ulubionych, to automatycznie mi się pokazywało puste pole, ze nie można znaleźć tego przepisu, czy nie ma tego konta, cos w tym stylu, bo inaczej to bym przecież nie drukowała.
    Przed chwila jednak sprawdziłam w wystawionych moich komentarzach i w ulubionych puszyste paczki makusi i są nadal thumbsup 

    Ups! Jednak link nie wyświetla tego przepisu, czyli ja mogę tylko zobaczyć te, co mam w ulubionych i wystawionych komentarzach.

    https://wielkiezarcie.com/przepisy/puszyste-paczki-30107914


  • Autor: alman Data: 2021-06-11 15:20:05

    zobaczą tylko ci, którzy mają w ulubionych, ale nawet jeśli masz w ulubionych jakiś przepis, a nie masz linka tylko chcesz szukać przez wyszukiwarkę po nazwie, to też nic z tego...

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-10 19:45:14

    Puste miejsca to mogą być zablokowane reklamy, ale ja tylko gdybam.
    Nie wiem czy u mnie coś znikło z ulubionych, nie zauważyłam braków.

  • Autor: nadia Data: 2021-06-11 14:06:45

    Tak, to prawda, puste miejsca to mogą być zablokowane reklamy, bo widziałam to na swoich przepisach.

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-10 19:41:20

    Dziękuję za udział w polowaniu na 'warkoczyki :)
    Trudno, nie ma to nie.
    Kiedyś pewnie wykopię podobny w sieci albo w księgach, na moich półkach.
    Poszukam 'na piechotkę laugh4book

    Jeśli ktoś wykopie ten właśnie w swoich archiwach?? to proszę o wrzutkę deal, choćby na 'private"
    Z góry dziękuję :)

  • Autor: alman Data: 2021-06-10 20:57:47

    Smosia, jak to nie masz? ten link nie zadziałał? Ja go widzę /tzn te warkoczyki/, ale kiedy szukałam przepisu przez "wyszukaj" to nie było, ale klikając na tą nazwę podaną mi się otwiera. Myślałam, że Tobie też, dlatego pisałam, żebyś go spisała, bo znowu uleci. Teraz zrozumiałam - znaleźć go też nie mogę, ale klikając w link go mam /widzę/. Chcesz??? ale drogo będzie Cię to kosztować!!! hihihi...

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-11 08:22:35

    No pewnie, że chcę bo mnie zaciekawiły - wczoraj chciałam je upiec.
    Cena nie gra roli, żądaj ile chcesz greedy, najwyżej ogłoszę upadłość konsumencko-żarłokową laugh4

    Znalazłam w sieci takie, podobne, kumam już jak je zaplatać, troszkę inaczej niż myślałam, ale też fajne:

    https://pomyslymamy.wordpress.com/2016/10/25/drozdzowe-warkocze-z-kielbasa/

  • Autor: alman Data: 2021-06-11 08:28:49

    załatwione, rachunek wystawię później, jak się ochłodzi...

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-11 08:52:55

    laugh4 idę szukać 'zaskórniaków  toff , nie swoich bo u mnie nigdy nie zalegają - santa3 - sponsora /eMa czyli "Mikołaja całorocznego/

  • Autor: goplana2 Data: 2021-06-11 17:43:37

    Smosiu co prawda to nie włoskie warkoczyki,ale przepis wydaje się ciekawy ,więc posyłam link                                  https://wielkiezarcie.com/przepisy/drozdzowe-warkoczyki-bis-30040669

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-11 23:03:00

    Fajny, przyda się też - o ile dam radę, bo widzę na fotkach, że to wyższa szkoła zaplatania warkoczy chef

  • Autor: Smosia Data: 2021-06-14 09:16:13

    Pięknie dziękuję za pomoc :)
    Teraz oprócz poszukiwanych warkoczyków mam jeszcze fajne przepisy na super warkocze - lubię takie zaplatanki i już mnie korci by je kolejno upiec.
    Zacznę od tych poszukiwanych drummer happy

  • Autor: Lea2 Data: 2021-12-27 09:32:09

    Hej Smosia :)
    Jeżeli potrzebujesz przepis od pwyso, to na fb Bahati utworzyła taką grupę "Dawny WŻ", i tam możesz porozmawiać z powyso. Pozdrowionka:)

  • Autor: Smosia Data: 2021-12-28 08:16:09

    Dziękuję pięknie happy
    Warto wiedzieć, może i ja kiedyś skoczę na fb.
    Do dzisiaj nie mam tam konta, bo tutaj zadomowiłam się na dobre /i na złe też /.

    Pozdrawiam cieplutko całą 'bandę fb-ukową thumbsup

Przejdź do pełnej wersji serwisu