Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Do marsjaneczki:) przepis po angielsku!

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 19:21:38

    Marsjaneczko,nie wiecz czemu się obraziłaś za prawdę,z logicznym myśleniem jak na razie nie mam kłopotów:)
    Chyba lepiej wstawić przepis po polsku,niż podawać maila i tłumaczyć na życzenie.Ja do szkoły chodzę i uczę się angielskiego,mam też słownik elektroniczny polsko -angielski i dam sobie radę,ale są osoby starsze, które nie znają angielskiego.
    To co Ty napisałaś,to dla mnie dziwne,najlepiej niech się inni wypowiedzą czy masz rację! nie ważne czy mieszkasz w Angli ,Francji czy Niemczech,na tej stronie jest bardzo dużo osób mieszkających za granicą,ale każdy wstawia przepisy po Polsku.
    I jeszcze jedno,jakoś nie widać żebyś miała trudności w pisaniu po polsku,nie tylko maniocha napisała że powinnaś pisać po polsku.


    Przepis Recipe for pizza only for people who speak English marsjaneczka89 09-05-20 marsjaneczka89 Dla osob ktore maja jakies ale to jest portal gdzie sie samemu tworzy ksiazke kucharka (online) a wiec prosze nie podwazac tego w jakim jezyku podaje przepis. Jestem w Anglii wiec najczesciej uzywam j.angielskiego ksiazki kucharskie i przepisy od znajomych Walusow tez mam w jezyku. A wiec udostepnilam ten opis (choc nie musialam) z zaznaczeniem ze jest w j.angielskim i z grzecznosci podalam emaila z propozycja ze moge przetlumaczyc takze ku woli scislosci komus sie nie podoba to trudno. Uzytkownik o nazwie Nadia prosi o tlumaczenie nie ma sprawy... wstawie w najblizczym czasie. A w jakim jezyku pisze to moja sprawa strona mimo ze polska jest ogolno-dostepna takze prosze zachowac swoje glupie komentarze bo sa bezpodstawne... to jak zapisze sie na strone osoba pochodzenia np. Angielskiego ktora ma mala znajomosc j.polskiego ale cos trybi to co? Wywalicie ja z tad? A moze moderator to zrobi? Troche logicznego myslenia proponuje uzytkownikom o nazwie niebieska-rozyczka oraz manciocha.

  • Autor: CZOS Data: 2009-05-20 19:41:27

    Zachowanie marsjaneczki jest takie POLSKIE, tak słodko drobnomieszczańskie. Sama DULSZCZYZNA.

    Pozdrawiam

  • Autor: olenka_chicago Data: 2009-05-20 19:56:09

    Juz po problemie bo przepis nie jest udostepniony, ale masz racje to jest storna polska i kazdy jak by zaczal wstawiac przepisy w jezyku ktorym sie nauczyl, to by bylo wesolo normalnie jakas dziecinada.
    Czytajac ten komentarz jest tam napisane;
    " Uzytkownik o nazwie Nadia prosi o tlumaczenie nie ma sprawy... wstawie w najblizczym czasie."
    wiec trzeba teraz jeszcze czekac na to tlumaczenie wow!  po co sobie utrudniamy zycie.
    Ja tez mam przpisy po angielsku ale wole je przetlumaczc i wrzucic juz gotowe. To tylko moja skromna opinia, pozdrawiam niebieska rozyczke.

  • Autor: dzazgusia Data: 2009-05-20 20:29:41

    JUZ PO PROBLEMIE???????TO BYL DLA CIEBIE PROBLEM?????ZAL MI CIE....

  • Autor: olenka_chicago Data: 2009-05-20 21:56:30

    Najwidoczniej byl bo podnioslo to glosy na wz,ale nie wiem o co Ci chodzi???
    zal mi Ciebie co to ma znaczyc??? zastanow sie dwa razy co piszesz bo chyba nie przemyslalas swojej wypowiedzi "dzazgusia" i dlaczego nagle Cie juz nie ma na WZ??? hmm  interesujace bardzo pojawilas sie i zniklas i to jest dla mnie problem

  • Autor: agi_q Data: 2009-05-20 20:02:03

    www.gotowanie.pl -> to jest polska strona! Prawda, że ogólnodostępna, ale gdy zaczniemy pisać we wszystkich językach świata zrobi się po prostu nieużyteczna. Tylko czekać, aż ktoś zamieści przepis po szwedzku albo chińsku...
    A swoją drogą, angielski jest raczej dość popularnym językiem, nie trzeba się chwalić jego znajomością...
    Pozdrawiam.

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-20 20:23:07

    hehehe, jag ska använda enbart svenska i alla mina inlägg, hihihi

    hjärtliga hälsningar
    tineczka

  • Autor: agi_q Data: 2009-05-20 20:27:41

    :)

  • Autor: dzazgusia Data: 2009-05-20 20:16:25

    DROGA ROZYCZKO A RACZEJ ROZO Z KOLCAMI!!! SPECJALNIE DLA CIEBIE PISZE DUZA CZCIONKA,ZEBY CI SIE LEPIEJ CZYTALO!!!JAK KAZDY WIDZI -W TYTULE TEGO PORTALU MAMY ''WIELKIE ZARCIE TWOJA KSIAZKA KUCHARSKA ONLINE'' CZYLI WPISUJESZ SWOJ PRZEPIS, WKLEJASZ ZDJECIA BLA BLA BLA ,DZIELISZ SIE SWOIM PRZEPISEM Z INNYMI ,LUB TEGO NIE ROBISZ JAK NIE MASZ OCHOTY. A WIEC DO CZEGO ZMIERZAM -JEZELI JAKAS MARSJANECZKA DODALA SWOJ PRZEPIS PO ANGIELSKU, TO CO MA DO TEGO JAKAS ROZYCZKA, ZEBY OCENIAC W JAKIM MA BYC JEZYKU. NIECH SOBIE NAWET NAPISZE PO ARABSKU. CO TO KOGO OBCHODZI!!!!!JA MIESZKAM W LONDYNIE DWA LATA .KAZDY MYSLI ZE ANGLICY JEDZA TYLKO FAST FOOD I KUPUJA GOTOWE JEDZENIE DO ODGRZEWANIA W MIKROFALOWCE ....bzdury!!!!CHCIALAM ZALACZYC PARE PRZEPISOW, NIESTETY PROSZAC O ZALOZENIE KUCHNI ANGIELSKIEJ MODERATOR STRONY W ODPOWIEDZI NA MOJ EMAIL SIE NIE ZGODZIL, TWIERDZAC ZE TO NIE ZADZIALA...wiec to olalam jednym slowem...STWIERDZILAM ,ZE JEDNAK NIE MOZNA MIEC TU SWOJEJ KSIAZKI KUCHARSKIEJ, GDYZ NIE MOZNA DODAC CZEGO SIE CHCE ,LUB KTOS KRYTYKUJE BEZPRAWNIE ...KONCZAC SWOJA WYPOWIEDZ ODNOSZE SIE DO CIEBIE NIEBIESKA ROZO ZASTANOW SIE CO PISZESZ O TO PRZYKLAD TWOJEGO MYSLENIA ....(widac ze ci sie nudzi...)

    niebieska-różyczka w dniu 2009-03-26 napisał(a):
    Makaron wygląda bardzo apetycznie,ale przepis i wykonanie powinnaś napisać normalną czcionką,taki się źle czyta


    HAHHAAHHAHAHAHA SMIECHU WARTE...powinnas napisac normalna czcionka....powinnam napisac tak jak chce i jak dla mnie wygodnie!!!!!!!!

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-20 20:33:27

    Nie wydaje mi się, abyś pisząc w takiej formie i w takim tonie osiągnęła cokolwiek innego poza oburzeniem osób czytających Twoją wypowiedź. W chwili obecnej Wielkie Żarcie jest stroną polskojęzyczną, a piszący tutaj stosują się internetowej netykiety, która wyraźnie mówi, że wielkie litery oznaczają podniesiony głos.
    Dlatego jako moderator udzielam upomnienia. Nie ma u nas miejsca na eskalację złości oraz osobiste wycieczki. Natomiast mile widziana jest postawa zarówno tolerancyjna jak i asertywna. Trzeba tylko trochę wyczucia, aby tej asertywności nie pomylić z tupetem.

    pozdrawiam

  • Autor: f-K Data: 2009-05-20 20:34:12

    "Regulamin korzystania z serwisu "Wielkie Żarcie"
    (...)
    Prosimy, aby dodawane i udostępniane przez Państwa przepisy nie różniły się mocno pod względem formy od przepisów autorów strony. Prosimy o zachowanie przejrzystości graficznej oraz stosowanie się do obowiązujących reguł języka polskiego.
    (...)"

    "Co to jest netykieta?

    (...)
    Ważniejsze punkty netykiety obejmują:

    • Wulgaryzmy - nie należy wypowiadać się w sposób wulgarny, stosować obraźliwych słów, inwektyw rażących w innych użytkowników Internetu.
    • Podpuszczanie, szantaż - nie należy stosować chwytów, słów, zwrotów, wywołujących określone zamierzenie, np. agresję u innych internautów.
    • WIELKIE litery - należy unikać stosowania wielkich liter w piśmie. Wielkie litery w Internecie oznaczają krzyk lub podniesiony głos.
    • Prawa autorskie - należy w miarę możliwości podawać źródło, czy autora przytaczanych treści.
    • Ortografia i interpunkcja - należy stosować się do reguł poprawnej polszczyzny, unikać błędów ortograficznych i dbać o czystość języka, zgodnie z zasadami interpunkcji. "

  • Autor: f-K Data: 2009-05-20 20:37:52

    45s. za pozno, wybacz WKN :)

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-20 20:43:42

    Dziękuję, że czuwacie :)

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 20:40:16

    To ty tak uważasz:) Jak będziesz właścicielką strony,to bedziesz pisała jak Tobie się podoba.
    Wkn już nie raz pisała na ten temat:) zajrzyj w swoje przepisy i zobacz jak wyglądają te wołowate litery.

  • Autor: dzazgusia Data: 2009-05-20 20:45:24

    NIE BEDE SIE ZNIZAC DO TWOJEGO POZIOMU WIEC PRZEMILCZE TEN SMIECH NA SALI ZEGNAM ODKRYWCE NOWEJ NAZWY ''WOLOWATE LITERY''''

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-20 20:47:39

    Nie sądzę, abyś przeoczyła mój post dotyczący formy wypowiedzi.
    Jeszcze raz bardzo proszę, abyś nie pisałam wielkimi iterami.

  • Autor: Beata500 Data: 2009-05-20 20:53:17

    A może przeczytasz po prostu regulamin WŻ i się do niego zastosujesz?

  • Autor: Beata500 Data: 2009-05-20 21:09:10

    No cóż,dzazgusia nie chciała dostosować się do regulaminu ,zabrała zabawki i poszła sobie.

  • Autor: karolinaXXX Data: 2009-05-22 02:56:16

    Kazdy chce miec racje a to raczej nie mozliwe, ile osob tyle opinii.
    Ten temat jest bardzo interesujacy bo jak trzeba uzywac angielskiego to nie ma kto ale tutaj na polskiej stornie nagle chca pisac po aniegielsku, to dziwne nawet bardzo.Zgodzilabym sie gdyby ta strona byla pol/zagraniczna ale ona jest polska i podziekowac ze mozna z niej korzystac,bo przeciez jest tu tez sporo osob poza granicami.

  • Autor: erka Data: 2009-05-22 03:43:35

    W Stanach swego czasu "chodzilo" takie fajne okreslenie, polskiego zapomnial a angielskiego sie jeszcze nie nauczyl.

  • Autor: karolinaXXX Data: 2009-05-22 19:38:49

     Tak nadal jest ale tu by pewnie mozna by wypisac nie jedno przslowie, co tu duzo mowic jest duzo ludzi ktorzy sie wstydza tego z kad pochodza i kim sa.

  • Autor: erka Data: 2009-05-22 19:40:46

    A, to my mieszkamy w tym samym kraju, ja PA.

  • Autor: karolinaXXX Data: 2009-05-22 20:02:31

    ja IL pozdrawiam cieplo

  • Autor: agi_q Data: 2009-05-20 20:55:10

    TROLL

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 21:01:13

    W 5 poście mnie pozdrawiasz:)a teraz piszesz ze jestem troll :) mylisz się, nie jestem.

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-20 21:03:33

    Nie jestem pewna Różyczko, czy to o Tobie mowa. Ale zaraz się sprawa wyjaśni. Wyluzujcie :) U nas trolle zjadamy saute natychmiast lub trochę później :) A wiadomo, jak Polak głodny, to zły, a potem... potem to czeka na deser :D

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-21 17:07:01

    Ja nie moge przeczytac nic po wiadomosci 26 w watku i ta nie ma zakonczenia: "odpowiedz,,,,,,," Co za troll mi wlazl akurat w ten watek?????
    Wszystkie inne dzialaja super:)

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2009-05-21 17:16:32

    Tineczko mam to samo ,moze to jakis blad na stronie lub cos podobnego.Kiedys tez juz tak mialam w jakims watku,do pewnego tylko momentu moglam przeczytac wypowiedzi.

    W tej chwili widze ze sa nowe wpisy nawet widac je jako nieprzeczytane ,ale jak na nie klikam to mi przewija do poczatku watku wrrrrrrrrrrrr....

  • Autor: mint Data: 2009-05-21 18:14:03

    Użytkownik Aleksandra1973 napisał w wiadomości:
    > Tineczko mam to samo ,moze to jakis blad na stronie lub cos podobnego.Kiedys
    > tez juz tak mialam w jakims watku,do pewnego tylko momentu moglam przeczytac
    > wypowiedzi.W tej chwili widze ze sa nowe wpisy nawet widac je jako
    > nieprzeczytane ,ale jak na nie klikam to mi przewija do poczatku watku
    > wrrrrrrrrrrrr....

    Na IE mam to samo, ale na Mozillii wszystko dziala dobrze.

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-22 00:05:46

    Aleksandro,dokladnie tak mam,wrrrrrrrrrrrrrrrrr. a taka ciekawa jestem dalszego ciagu HIHIHI
    Ciekawe, ze tylko ten watek ( czyli to nie wina wyszukiwarki), bo wszystkie inne leca na medal:))))

    Wkn , Pampas POMOCY!!!!!

  • Autor: erka Data: 2009-05-22 03:45:16

    Ja odkad sie pozbylam Internet Explorer nie mam tego problemu, sciagnij sobie Mozilla Firefox.
    Buziaki

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-22 19:53:45

    A ja nie chce zmieniac:(((((

    Buziaki, czujesz sie lepiej?

  • Autor: till Data: 2009-05-22 09:47:39

    Wczoraj już pisałam do Pampasa w tej sprawie.
    Podobnie jak Ty Tineczko jestem (nie)szczęśliwą użytkowniczką IE i nie mam bladego pojęcia, co stało się dalej w tym wątku. Wiem natomiast, że skutek jest oplakany, bo Różyczka schowała swoje przepisy...

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2009-05-22 19:19:52

    Till ja rowniez mam IE i ten sam problem,teraz zauwazylam ze w nastepnym watku tym o ukryciu przepisow przez Rozyczke znowu to samo ,buuuuuuuuu.....

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-22 19:52:00

    Aleksandro u mnie tez tak samo, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-22 19:50:45

    Pampas cos narobil, hihi,
    Ja nie mam ochoty zmieniac na mozille i jak tak dalej pojdzie , to tez wyprowadze sie z WZ:))))))

    Biedna Rozyczka, daje sie prowokowac, moze nawet dobrze, ze nie moge przeczytac reszty, bo jak bym sie wtracila,,,,,:))))))))))

  • Autor: f-K Data: 2009-05-23 08:53:52

    NIe trzeba zmieniac, wystarczy zainstalowac jako druga i uzywac tylko w razie potrzeby :) Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: agi_q Data: 2009-05-20 21:04:18

    nie Ty, tylko osoba która dużo krzyczy... :) I wszystkich się czepia, a mnie jakoś omija... eh, nikt się nie chce ze mną kłócić, nawet trolle... ;P

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 21:07:09

  • Autor: dzazgusia Data: 2009-05-21 04:16:49

    DAJCIE SOBIE SIANA BO KRAKACIE JAK BABY NA TARGU. NIE MACIE SIE CZYM ZAJMOWAC TYLKO TAKIMI PIERDOLAMI

  • Autor: erka Data: 2009-05-21 04:42:42

    Oj,  chyba masz klawiature do wymiany, tak czesto sie Caps lock zacina.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-20 21:40:09

    Użytkownik niebieska-różyczka napisał w wiadomości:
    > jestem troll :) mylisz się,
    > nie jestem.

    Jednak jesteś


    Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

    Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

    Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[2], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

    żródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie


    Pasujesz do tej definicji idealnie . Uwielbiasz jak cos sie dzieje , uwielbiasz siać zamęt , uwielbiasz wbijać szpile, kochasz wytykac ludziom błędy , starasz sie robic to w delikatny sposób ale tak,zeby zabolało . Szukasz ,węszysz az w koncu znajdujesz .Jestes chora jak na forum jest za spokojnie.Spodziewałam sie predzej czy pozniej takiej zagrywki z twojej strony bo jestes cholernie przewidywalna. Siałaś zamet kiedy logowałas sie jako ,,malutka_megi ,, , robiłas to kiedy byłaś ,,Blue_Rosa,, , piekliłas sie kiedy załozyłas kolejne konto jako ,,nawiasek,, ( i wiele innych ) i wiem ,że bedziesz robic to nadal bo bez tego nie potrafisz funkcjonowac . Wiesz dlaczego nie wierze ze jestes dzieckiem? Bo nie wierze ,ze w dziecku moze byc tyle zawiści...W Tobie jest jej tyle ,że mogłabys obdzielic nią pół polski . Jeden z uzytkowników porównał cie do dziewczynki na zdjeciu ( wiesz o jakie zdjecie chodzi) , pasujesz do tego zdjecia idealnie , lepiej opisac cie nie potrafie .

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 22:01:56

    Zawistna to jesteś Ty,myśl sobie co chcesz :) Moja mama już ci kiedyś napisała żebyś nam dała spokój,ale Ty ciągle się czepiasz.Teraz już wiem kto pisał do mnie na gg ,jak urodził się mój braciszek,proszę mi dać spokój i się wstydzić,widocznie sama jesteś taka jak piszesz i dlatego nie wierzysz innym.
    Nie mam zamiaru dyskutować,a dzieckiem już nie jestem skończyłam 14 lat, nie musisz mi wierzyć,ważne ze są osoby z Wż które znają mnie i moich rodziców osobiście.
    Jakby ktoś inny założył ten wątek,byłoby ok ale że ja,zaraz się czepiasz,nic złego nie napisałam,wstawiam tutaj swoje przepisy i tak samo mam prawo jak każdy użytkownik wypowiadać na forum.
    Co w tym złego że,wyraziłam swoje zdanie? więc daj spokój ,kiedy Ci się znudzą te napady na mnie i moją mamę.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-20 22:52:45

    nie schlebiaj sobie ,szkoda mojego cennego czasu na gierki z kims takim jak ty . jak widzisz jeśli mam coś do powiedzenia to robie to tutaj , na forum a nie chowam sie jak szczur pod anonimowym numerem gg .

    ps. nie zgrywaj męczennicy bo spora częsć zarłoków wie jaka jestes naprawde

    aha jeszcze jedno jakim cudem masz 14 lat skoro rok temu miałaś 10 ? cos tu znowu kręcisz...Przeciez w 2008 r byłaś ,,niesforną 10-latką,, przystępującą do komunii http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=148484&post=148484 jesli sie myle to oswiec mnie i wyjasnij to niespotykane wręcz nieprawdopodobne podobienstwo : http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=235323&post=235371

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-20 23:21:25

    Ojej,to chyba musiałam rosnąć jak na drożdżach,bo przez rok urosłam z metr:) dla twojej wiadomości,w grudniu 2008 roku skończyłam 13 lat i zaczełam 14,może ci podać numer do mojej szkoły to się wszystkiego wypytasz:)
    Nie  mam zamiaru więcej z Tobą rozmawiać, i się tłumaczyć.

  • Autor: Wkn Data: 2009-05-20 22:06:20

    Dajmy już spokój. Każdy w tym wątku miał trochę racji. I dzazgusia broniąc indywidualności wypowiedzi (choć niepotrzebnie krzyczała na forum wielkimi literami), i Różyczka, odwołując się do netykiety (choć założenie nowego wątku z cytatem z komentarza niestety rzeczywiście  przypomina trolling) i Dorotaxx, która podała definicję trollingu (choć zastanawiam się, czy sama nie wyruszyła na osobistą wycieczkę, którą wytykam innej osobie), i ja reagując jak na moderatora przystało (choć niepotrzebnie mędrkuję i pouczam w denerwujący sposób...)

    Już dawno temu zauważyłam z goryczą, że niewiele osób potrafi dyskutować - bo od kłótni do dyskusji jest sto lat świetlnych i 30 cm mniej, bo trzeba czasem schylić głowę z pokorą, zamiast iść w zaparte. Jedni wolą się obrazić i wycofać, inni wolą obrazić i triumfować.
    Są też tacy, którzy nie wytkną, choć należy dać po łbie. Poproszą, że może by... ,
    nie nakrzyczą, bo szanują...,
    przemilczą i wrócą do niezręcznej sprawy, gdy ją przemyślą i ochłoną, a rozmawiając, zaczną od pozytywów (choć nie na siłę).

    i tym dziękuję, bo są moimi najlepszymi nauczycielami. I nie wiem, czy kiedyś ich doścignę.

  • Autor: CZOS Data: 2009-05-21 07:16:28

    Nie uważam, żeby niebieska różyczka była trollem. Zacxhowuje się tak jak w jej wieku zachowuje się większość młodzieży i to jest fajne. Świat dorosłych jest zbyt szary i poukładany. Bardzo ładnie posługuje się językiem ojczystym. Emocjonalność jej jest chrakterystyczna dla jej wieku, a zmiennością nastrojów dorównują jej tylko ludzie z menopauzą i andropauzą, czyli ci którzy wracają do dzieciństwa.

    Pozdrawiam

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-05-21 08:20:28

    I znow musze sie upomniec za moja corka ,kobieto pomysl zanim cos napiszesz bo zaczyna sie to juz robic smieszne. Byla juz tyle razy mowa w wielu watkach ,ze rozyczka to rozyczka istnieje i to ona wstawia przepisy,ona robi zdjecia ,zaklada posty,nikomu nie ubliza,rosnie rozwija sie i ma swoje zdanie,a moze ty nie mialas szczesliwego dziecinstwa ? i dlatego taka jestes .Co do loginow sa tylko 2 moj i jej i zadnych innych nie ma,co latwo moze sprawdzic moderator i nie jest to na pewno nasza wina ze masz paranoje ! na niki.Nawet jakbym byla mala megi, to bylo dawno, co nie zmienia faktu ze moja corka istnieje.Ty myslisz ze ja nie mam co do roboty tylko zmieniac niki i siedziec pzy komputerze ? mam male dziecko wiec mam sie kim zajmowac ! a moze i w to watpisz? :).Kiedy rozyczka mi pokazala wiadomosci na gg ktore dostawala ,jestem teraz sklonna uwierzyc ze to bylas ty ,zadna normalana osoba nie pisze cos takiego((specyficzny styl twojego pisma)Twoje zachowanie mozna tylko wytlumaczyc zazdroscia ,tylko nie wiem czego mozna tutaj zazdroscic ? przepisow ? Tego chyba raczej nie,sama dostajesz mnostwo pozytywnych komentarzy ,a moze takiej corki ! juz sama nie wiem jak sobie to tlumaczyc.
    Zanim sie cos napisze ,trzeba pomyslec ! odpusc sobie wreszcie te osobiste wycieczki ,zapewniam ze kazda nowo zalogowana osoba ,to na pewno nie jestem ja ani rozyczka :) bo to tylko twoja chora wyobraznia,acha na koniec prosba do ciebie ,przestan robic ludziom wode z mozgu i nie wstawiaj atrap tortow, do ktorych sama sie przyznalas, po 100% zzumowaniu twojej galerii tortow ,jest ich duzo wiecej.
    Nie uda ci sie sprowokowac rozyczki zeby zabrala przepisy i sobie poszla ,a widze ze do tego dazysz !
    Nie pozdrawiam,koncze jaka kolwiek dalsza rozmowe z toba ,na pyskaczy nie ma sily ,wiec lepiej ustapic.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-21 10:32:14

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > I znow musze sie upomniec za moja corka ,


    a dlaczego nie ,,upomniałas ,, sie w tym wątku ? : http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=248331&post=248331&offset=20

    Dlaczego jej nie broniłas skoro jestes taką cudowną mamą? Dlaczego jak tchórz udałas,ze nic nie widzisz? Powiem ci dlaczego ...bo wiesz,ze jeden z używtkowników ma na was haka ,że może pokazac wszystkim jakie jesteście naprawde :-)





    >a moze
    > ty nie mialas szczesliwego dziecinstwa ? i dlatego taka jestes .



    Moim dzieciństwem głowy sobie nie zaprzątaj.Miałam cudowne dzieciństwo bo rodzice zajmowali się mną czego nie mozna powiedziec o tobie. Jeśli róża z kolcami to dziecko to gratuluje wychowania .Pozwalasz jej siedziec do pozniej nocy na necie, wstawiac wątki i posty o 1 w nocy , naprawde gratuluje





    >Co do loginow
    > sa tylko 2 moj i jej i zadnych innych


    Nie dziwie się,ze usunęłas tamte konta bo sama sie juz motałaś .Pisałaś w imieniu Zucchero z konta niebieskiej_rozyczki wypowadajac sie jako jej mama http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=168130&post=168225






    > masz paranoje ! na niki.

    Jesli mi wyjasnisz co to są ,,niki,, to powiem ci czy mam na ich punkcie paranoje



    >Nawet jakbym byla
    > mala megi, to bylo dawno,

    Wiem,ze nią byłas i niezle mieszałaś zakładając kolejne konta .Wystarczy poczytac starsze wątki




    >Kiedy rozyczka mi pokazala wiadomosci na gg ktore dostawala
    > ,jestem teraz sklonna uwierzyc ze to bylas ty ,zadna normalana osoba nie
    > pisze cos takiego


    Nie jestem taka jak ty. To co mam do napisania pisze tutaj, na forum .Z tego co mi wiadomo to ty wraz ze swoją rodzinką pisałaś obrazliwe maile i wiadomosci na gg do kilku użytkowników wżtu , czyz nie?




    >Twoje zachowanie mozna tylko
    > wytlumaczyc zazdroscia ,tylko nie wiem czego mozna tutaj zazdroscic ?
    > moze takiej corki !


    chyba żartujesz...



    >Zanim sie cos napisze ,trzeba pomyslec ! odpusc sobie


    to powinnas powiedziec swojej córci


    >przestan robic ludziom wode z mozgu i nie wstawiaj atrap
    > tortow, do ktorych sama sie przyznalas, po 100% zzumowaniu twojej galerii
    > tortow ,jest ich duzo wiecej.



    tak,wszystkie moje torty to atrapy .Te gdzie są zdjęcia w przekroju również . Nie masz sie czego czepiać to czepiasz sie tortów ,żałosne ale jakże pasujące do twojej osoby




    >Nie
    > pozdrawiam,koncze jaka kolwiek dalsza rozmowe z toba ,na pyskaczy nie ma sily
    > ,wiec lepiej ustapic.



    zerknijmy na starsze wątki gdzie byłaś malutką_megi, blue_rosą ,nawiaskiem, Zucchero itd. i sprawdzmy kto tu jest pyskaczem...

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=155600&post=155600&offset=1640


    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=155341&post=156628

    żegnam

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-05-21 11:05:43

    Chetnie ci odpowiem ,dlaczego jej nie bronilam:) bo bylam w zaawansowanej ciazy i bardzo mnie prosila zebym sie nie denerwowala.
    Nastepna sprawa , zanim załozylam nik zucchero ,przez jakis czas korzystalam z konta corki,zawsze o tym pisalam ze to ja,jak jestes slepa to zaloz okulary.Napisalam ci tez ,ze nawet jezeli bylabym mala megi ,to bylo dawno temu,wiec daj sobie spokoj ,nie wiem co chcesz udowodnic, tak naprawdę wisi mi to co wypisujesz .Z nikim sie tutaj nie wyklocam,mam prawo miec swoje zdanie,nikt mi tego nie zabroni.
    Jak jestes taka ciekawa kim jest moja rodzina, wynajmij kogos niech mnie sprawdzi,juz ci kiedys to pisalam,szkoda ze nie skorzystalas z mojej propozycji,mialabys glowe spokojna,a tak masz dodatkowe zmartwienie.
    Daj spokoj mojej corce ,pilnuj swoich dzieci, bo nie wiesz kogo wychowasz ,jak bedziesz sie zajmowala dziecmi innych.
    Co do twoich tortow w przekroju owszem sa twoje ,wcale nie watpie ! tylko zabraklo ci marcepana do oklejenia modelu samolocika i innych paczuszek popakowanych, na innej stronie gdzie pokazujesz swoja galerie ,widac to doskonale.
    Mam nadzieje ze juz pozegnalas sie na zawsze ze mna.
    Prosze nie przysylac do mojej corki idiotycznych wiadomoscina gg,bo wiem ze to ty.
    Zegnam.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-21 12:49:09

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > Chetnie ci odpowiem ,dlaczego jej nie bronilam:) bo bylam w zaawansowanej
    > ciazy i bardzo mnie prosila zebym sie nie denerwowala.


    jasne dobra ściema nie jest zła

    przeciez juz nie jestes w ciązy a wątek nie jest zamkniety więc mozesz bronic córci . Wiem,ze tego nie zrobisz bo znajdziesz kolejną wymówke





    >Co do twoich tortow
    > w przekroju owszem sa twoje ,wcale nie watpie ! tylko zabraklo ci marcepana do
    > oklejenia modelu samolocika i innych paczuszek popakowanych, na innej
    > stronie gdzie pokazujesz swoja galerie ,widac to doskonale.



    Wiesz jaka jest różnica miedzy nami? Taka,ze jesli mam cos do zarzucenia to podpieram to linkami a ty rzucasz puste słowa na wiatr , sypiesz kłamstwami na prawo i lewo .Wstaw link, pokaż zdjecie i miejsce , w którym ,,widać to doskonale,,


    >Prosze nie przysylac do mojej corki
    > idiotycznych wiadomoscina gg,bo wiem ze to ty.

    Udowodnij to.
    Ja udowodniam ,ze masz roztrojenie jazni

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2009-05-21 13:24:20

    Jeszcze nie tak dawno pisalas mi ze mam rozdwojenie jazni ,teraz ze roztrojenie zdecyduj sie wreszcie co mam :)
    Chialabys zebym zaczynala w nastepnym watku :) nie twoje doczekanie.
    Cyceron: wlasciwoscia czlowieka jest bladzic,glupiego-w bledzie trwac.
    I to juz koniec:)

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-21 14:01:37

    no i gdzie te linki? gdzie zdjęcia, na których cos tam wg. ciebie ,,doskonale widac,,?wiedzialam,ze nic nie pokazesz ,śmieszna jestes

    ps. często sypiesz przysłowiami...a wiesz,ze przysłowia wymyślają mądrzy ludzie a głupcy je powtarzają?

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-21 14:06:16

    Użytkownik Mama Rozyczki napisał w wiadomości:
    > .Ty
    > myslisz ze ja nie mam co do roboty tylko zmieniac niki i siedziec pzy
    > komputerze ? mam male dziecko wiec mam sie kim zajmowac ! a moze i w to
    > watpisz? :).

    no teraz śmiem w to wątpić skoro cały dzien siedziesz na necie :-)

  • Autor: niunia485 Data: 2009-05-20 22:00:51

    uwazam ze nie masz racji,ja tez mieszkam w anglii i jakos nei wystawiam przepisow w jezyku ang,mysle ze nie jest to wielki problem przetlumaczyc i wstawic w naszym ojczystym jezyku,skoro wystawia sie przepis dla uzytku publicznego na polskiej stronie to w jezyku polskim,a jesli chce sie tylko dla wlasnego uzytku to nie lepiej stworzyc sobie folder  w swoim komputerze?wtedy przepisy beda mogly byc nawet w formie kropek,kresek itp.Uwazam ze niebieska rozyczka miala racje zwracajac uwage na ow przepis.

  • Autor: malka200 Data: 2009-05-20 21:59:20

    moja opinia- z boku....
    jestem tu trochę, patrzę, czasem doradzę, czasem proszę o pomoc....W życiu nie przyszło by mi do głowy wypominać, pouczać, wytykać, krytykować- po co?????

  • Autor: nadia Data: 2009-05-20 22:32:55

    Szczerze mowiac, to przerazil mnie troche ten post...Wiele szumu nie wiadomo o co... Wydaje mi sie,ze jesli autor wstawilby swoj przepis w jezyku angielskim i w polskim, to byloby to bardzo interesujace. Na szczescie wydrukowalam sobie ten przepis majac chyba przeczucie co sie moze stac...Nie lubie jak sie komus wytyka bledy publicznie, chyba ze prywatne rozmowy juz nic nie daja, to wtedy powinien zadzialac moderator...Takie nalatywanie na jedna osobe bardzo mi sie nie podoba a o osmieszaniu juz nie wspomne... Mam nadzieje,ze zaczniemy czesciej widziec zalety, niz wady na WZ. Piekna i kolorowa strona, gdzie moderatorzy i nie tylko oni, staraja sie od pewnego czasu, ze sie tak wyraze, byc na topie i robia wszystko,zeby stronka byla interesujaca i najpiekniejsza ze wszystkich stron, wiec bardzo prosze nie zaduszajmy ich ciezkiej pracy naszymi negatywnymi emocjami...Z wyrazami szacunku i nadzieji - nadia

  • Autor: jamajka Data: 2009-05-21 08:11:11

    A ja tak odbiegne od tematu od postu 27 do końca nie widze waszych wypowiedzi dlaczego? Jest pusto!

  • Autor: afera10 Data: 2009-05-21 09:12:25

    Dopiero dzisiaj przeczytalam ten wątek i jestem przerażona. Ileż złosliwości i agresji w tej dyskusji. Czy już jesteśmy tak bardzo zfrustrowani, że nie umiemy merytorycznie dyskutować i taktownie bronić swoich argumentów. Poraziła mnie ta zajadłość. Naprawdę to jest forum kulinarne a NIE polityczne. Jedzenie to przecież przyjemność, choć już samo gotowanie niekoniecznie :)). Pozdrawiam wszystkich i wrzućcie na luz! Szczególnie dzazgusia - dziewczyno takim zachowaniem zrażasz do siebie ludzi.

  • Autor: Netka Anetka Data: 2009-05-21 15:14:32

    pisze tylko zeby sprawdzic czy moja wiadomosc mi sie pokaze poniewaz ostatnia wiadomosc w tym watku to wiadomosc to:Jednak jestes.

  • Autor: Netka Anetka Data: 2009-05-21 15:16:26

    no niestety,mam tylko sprawny pasek lewy,czyli uzytkownikoe ,nie pracuje prawy z wiadomosciami,dlaczego?

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-05-21 15:44:53

    Zaraz po wątkach ( postach ) śledczych , takie jak ten są dla mnie szczególnie odrażające .
    Wyraziłaś swoje zdanie na temat przepisu w swoim komentarzu do niego , Marsjaneczka wyjaśniła Ci dlaczego umieściła przepis po angielsku ( chociaż dla mnie to mętne trochę było , w końcu to polskojęzyczna strona , ale jak ktoś chce się pochwalić znajomością języka obcego , to jakkolwiek jest to dziecinnie śmieszne , to chyba ma do tego prawo i nikomu tym nie zaszkodzi ) .
    Nie wystarczyło Ci ( Wam ) to , musiałaś ją ośmieszyć na forum ?
    Tyle razy pisałaś ( pisałyście ) , że jak komuś nie podobają się Twoje ( Wasze ) przepisy czy wypowiedzi , ma Cię ( Was ) omijać szerokim łukiem .
    Dlaczego sama się do tego nie stosujesz ?
    Dla pełnej jasności : istnieje wątek porządkujący , gdzie każdy bez wielkich afer może podać link do kontrowersyjnego przepisu lub komentarza i moderatorzy decydują co dalej z tym fantem zrobić .
    Znajdujesz radość w tym , że po Twojej " interwencji " zniknął przepis i użytkownik ?
    Wielki mam niesmak ...

  • Autor: niebieska-różyczka Data: 2009-05-21 16:31:36

    Mylisz się,przepis zniknął wcześniej,jak nie wiesz jak było to nie mów,dlatego założyłam ten wątek żeby napisać do Marsjaneczki ,bo na jej komentarz już nie mogłam odpowiedzieć,bo przepis zniknął.Ja też mam wielki niesmak czytając takie rzeczy,gdyby ktoś inny założył ten wątek nie byłoby sprawy,ale jak ta  bezczelna gówniara niebieska rozyczka śmie zakładać wątki i wyrażać swoje zdanie na forum,bo forum należy do dorosłych.
    Ja przeczytałam te pyskówki Dorotaxx z moją mamą na informatyce ,to dopiero czułam niesmak.
    Może i jestem gówniara,ale mam swój rozum i wiem co piszę,dziwię się tylko osobą dorosłym że tak się zachowują(dotyczy to też mojej mamy)
    Tyle razy obiecywałam że już nigdy się nie odedzwie na tym forum,ale jakoś nigdy nie dotrzymuje słowa,ale teraz już dotrzymam.
    Bardzo chętnie zabrałabym swoje przepisy i poszła stąd ,ale mam dużo życzliwych osób z W-żetu którzy korzystają z moich przepisów, mają mój numer gg i piszą do mnie,żebym nie dała się prowokować,dlatego przepisy i zdjęcia zostawię i dalej będę wstawiać swoje przepisy.
    Jeżeli już do mnie napisałaś, to pisz do mnie w liczbie pojedyńczej nie mnogiej ,bo ja jestem niebieska-różyczka,a Ty się ciągle zjawiasz tam gdzie zakładam wątek ,żeby mnie polać kubłem wody .
    A teraz dalej lejcie na mnie kubełki z wodą ,jak już wcześniej czyniliście,tylko że ja już nie będę się broniła.

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-05-21 16:56:08

    Rozbrajająco - wzruszająco - żenująca odpowiedź .
    Naprawdę nie interesuje mnie ile Ty ani jakikolwiek użytkownik tego portalu ma lat . Jeżeli chcesz się udzielać na tym forum , masz prawo , a ja mam prawo traktować Cię jak wszystkich , nie będę dostosowywać swoich wypowiedzi do wieku osoby z którą rozmawiam .
    Żenujące jest rozpętanie wojenki a potem postawienie się w pozycji atakowanego .
    Kto tu kogo sprowokował ?
    Chyba Ty jesteś autorką wątku ?
    I w którym wątku polałam Cię zimną wodą ? Może przytoczysz ?
    Owszem , parę razy zdarzyło mi się mieć odmienne zdanie od Twojej Mamy . Ale Wy przecież jesteście dwie oddzielne , więc zupełnie nie rozumiem ...:)

  • Autor: Krystyna911 Data: 2009-05-21 18:15:41

    Użytkownik kojonkosky napisał w wiadomości:

    > ?Owszem , parę razy zdarzyło mi się mieć odmienne zdanie od Twojej Mamy . Ale
    > Wy przecież jesteście dwie oddzielne , więc zupełnie nie rozumiem ...:)

    Już od dawna bardzo rzadko bywam na WŻ, bo panująca tu atmosfera mocno mnie odstraszyła. Jednak zaglądam na forum i czytam, i odnoszę jakieś takie dziwne wrażenie, że te dwie oddzielne osoby, to jednak są w jednej postaci. Może i Dorota pisała niezbyt eleganckim językiem, ale teksty szanownej Mamy, to już urągają wszelkiej przyzwoitości. A przecież Jej własna "córka" też to czyta,  a i niemowlę wypija ten jad razem z mlekiem matki.

  • Autor: onlyred Data: 2009-05-21 18:38:31

    Może ja też dorzucę trzy, a raczej cztery grosze. Po pierwsze: mnie też troszkę zdziwiła forma przepisu na tą wyłącznie angielską pizzę, ale nie mnie oceniac jak kto myśli w słowa ubiera. Po drugie: zauważyłam, że gdzie różyczka się udziela, tam zaraz Dorotaxx się zjawia (szkoda, że nie rozumiem, o co tak naprawdę chodzi). Po trzecie: jeśli prawdą jest, że różyczka to nie różyczka, a torty Doroty to atrapa, to ja wysiadam. I po czwarte: kojonovsky zjawiasz się tam, gdzie gradowe chmury ciągną. Chyba lubisz takie klimaty.

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-05-21 19:36:10

    Często się spotykamy , prawda ? ;)))

  • Autor: onlyred Data: 2009-05-21 20:35:34

    To chyba dobrze? Zdążyłam Cię polubic.

  • Autor: onlyred Data: 2009-05-21 20:53:58

    Przepraszam za przekręcenie nicka. Nie było to celowe.

  • Autor: kojonkosky Data: 2009-05-21 21:42:36

    Z wzajemnością :))

  • Autor: bea39 Data: 2009-05-21 20:00:03

    Niestety nie zdążyłam się zaznajomić z przepisem. Moja odpowiedź będzie do kilku postów więc proszę nie brać jej osobiście.Pierwsze Wydoroślała przez rok czasu młodzież ale nadal dobrze niepełnoletnia przesiaduje na necie niemal cały dzień. Może jestem franca i despota ale moja 16 letnia córka o godz. 22 musi wyłączyć komputer, w ciągu dnia ma swoje obowiązki i naukę więc nie wysiaduje całymi dniami na necie. W godzinach przedpołudniowych i południowych jest w szkole, ale może niektóre dzieci mają nauczanie indywidualne. Stąd dość rozsądne tłumaczenie Dorotyxxx,że nie mamy do czynienia z uczącym się w systemie dziennym dzieckiem.
    Nie sądzę też, że jakakolwiek dorosła osoba mogłaby wyśmiewać seks dorosłych !!!!!!!!!!! Zatem Dorotaxxx nie mogła być autorem anonimów, moze szuka Aniu wśród rówieśników. Dla Was dorośli po 30 są juz obrzydliwie starzy i nic im nie przystoi...Jesli oczywiście miało to miejsce, bo istnienie nastoleniej Ani zostało poddane w wątpliwość.
    CZOS nie obrażając Cię, były tu  takie zawirowania w związku z jedną osobą ,że nie można się dziwić "starym" bywalcom strony. Mamo Różyczki powinnaś to zrozumieć, raz zasiałaś ziarno i trudno innym uwierzyć,że może być inaczej.
    Z drugiej strony  Twoja Ania jest tak zaciekłą i zapiekłą w swoim ściganiu plagiatów i nieprawidłowości,że nie dziw się reakcji innych. Dobrze wiesz co było na innej stronie.Udowadnianie na 100 % , że czyjś przepis nie jest tej osoby a zdjęcie na pewno zrobił ktoś inny tylko na podstawie " przecież to widać na pierwszy rzut oka...." i na pewno jest ściągnięty z netu bez podania źródła, nie przysporzył jej popularności.
    Glumanda czy Dorota zza płota (prosze o poprawienie jesli się mylę) o ile sobie dobrze przypominam potwierdzała istnienie Ani, więc powinnismy w to wierzyć.
    Zbierając to wszystko razem, jej działalnośc na stronkach kulinarnych i to ,że jeśli małe dziecko prowadzi dom ( gotuje, piecze- porównuję z realnym życiem) rodzice prowadzenie domu mają w głębokim poważaniu,  jeśli Ania istnieje fizycznie należy jej tylko wspólczuć. Jej ataki na dorosłych są formą obrony....Może faktycznie mała dziewczynka kocha gotować, stara się znaleźć sens w tym co robi? A jak to robi to tylko forma obrony przed dorosłym światem?

    Teraz czekam na atak,jak już raz było......i wypominki,że prześladuję dziecko..........

  • Autor: onlyred Data: 2009-05-21 20:36:34

    Nie bój sie! Obronimy.

  • Autor: Krystyna911 Data: 2009-05-21 20:47:12

    Podpisuję się pod Twoimi słowami, obiema rękami.  Sama bym tego lepiej nie napisała.
    W samo istnienie Ani nie wątpię, tylko ciągle mam wrażenie, że to jej mama ma rozdwojenie jaźni ( zaburzenia dysocjacyjne) i występuje raz jako Różyczka, a drugi raz jako jej mama.

  • Autor: Figutka Data: 2009-05-21 21:26:50

    Może jednak powinniśmy docenić obecność Różyczki, bo było już trochę nudno i za spokojnie...

  • Autor: bea39 Data: 2009-05-21 21:31:39

    Co nie usprawiedliwia nieuzasadnionych ataków. Może tak dyskusja na temat? Czasem dyskuje na temat wyższości świąt są bardziej burzliwe i wnoszące nowy powiew, przewietrzając  zastałe powietrze, niz wytykanie czegokolwiek innej osobie...

  • Autor: Figutka Data: 2009-05-21 21:38:48

    Oczywiście, że nie usprawiedliwia.

  • Autor: edziakalitowa Data: 2009-05-22 08:02:53

    Ale jednak niebieska-różyczka zabrała swoje przepisy.

  • Autor: Dorotaxx Data: 2009-05-25 11:13:58

    Dziękuje bea za ten post.Przywracasz mi wiare w ludzi
    Jesli jest tak jak piszesz to faktycznie nalezy jej tylko współczuc

  • Autor: abiola Data: 2009-05-22 09:21:05

    Wiecie dlaczego sporo osób odchodzi z WŻ albo się nie odzywa??
    Bo zachowujecie się jak typowe przekupy.... Nikt nie pomyśli o tym, żeby (jak pisze Wkn) odpuścić sobie prywatne wycieczki...albo ominąć wątek. A tu nic tylko kłótnie , spory , większość tylko czeka żeby rozdmuchać małą iskierkę.. Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że jeśli jedna osoba zarzuci coś drugiej pojawia się cały batalion krzykaczy i wcale to nie przypomina wyrażenia własnego zdania...  Szkoda  wpadałam tu bo zawsze było można się pośmiać i odprężyć, ale co chwilę jakieś "kwasy" tylko wychodzą......

  • Autor: agacia3323 Data: 2009-05-23 21:57:17

    Święta prawda nic dodać nic ująć.

  • Autor: Pola42 Data: 2009-05-22 10:13:08

    Włosy stanęły mi dęba, kiedy przeczytałam wypowiedzi w tym wątku !.Często mam wrażenie,że  dokopanie komuś na WŻ są ważniejsze niż jakakolwiek dyskusja merytoryczna.Stwierdziłam to już dawno.Igrzyska, zapach krwi to jest to....
    Nie wiem, czy wytrzymałabym psychicznie tyle, co ta młoda dzieczyna :(

  • Autor: ośka Data: 2009-05-22 21:32:06

    Napiszę w języku który Tineczka dobrze zna: Ta det lugnt.... i tego będe się trzymała.

  • Autor: Pola42 Data: 2009-05-22 22:08:23

    ?

  • Autor: bahus Data: 2009-05-23 11:38:57

    Chyba się starzeję taki "ognisty" wątek uszedł mojej uwadze :D
    Bahus

  • Autor: jasia Data: 2009-05-25 19:37:04

    Janka tu nie ma....a to przecież on ponoć był maciwodą....
    ciekawe

    Bahus, gdzieś ty był?

  • Autor: Pola42 Data: 2009-05-25 19:48:51

    Take it easy ? Daj sobie na wstrzymanie ?

  • Autor: ośka Data: 2009-05-25 19:50:26

    coś w ten deseń: "spokojnie, bez nerwów". przepraszam, że dopiero dzis dopisuję

  • Autor: Pola42 Data: 2009-05-25 19:53:37

    Święte, święte słowa ! Wszystkim się to przyda :)

  • Autor: tineczka Data: 2009-05-26 09:40:19

    Ja, ta det lugnt....:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu