Forum

Galeria

Kolejne przyjęcie urodzinowe moich dzieci

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 11:33:24

    Wczoraj urządaliśmy kolejne urodziny naszych synów. Chciałam Wam pokazać co przygotowaliśmy.

    Najpierw torty:

    Słodkości:

    Napoje:

    Obiad i przekąski:

    Każde z gości w podzięce za odwiedziny, wspólną zabawę i prezenty otrzymało kruche ciasteczka:


  • Autor: linka35 Data: 2010-03-21 11:39:11

    Jakie to wszystko sliczne, niezle sie napracowalas.

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-03-21 12:32:09

    wow, jestem pod ogromnym wrażeniem....takie to wszystko ładne, fajne i widać, że  szczegółowo dopracowane. Wyobrażam sobie jak się narobiliście, ale pewnie uśmiech solenizantów zrekompensował włożony w przygotowania trud. Gratuluję talentu!

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 12:51:22

    Faktycznie, napracowaliśmy się trochę, ale tak jak piszesz warto było:-)) Chociaż , nie pokazałam jeszce wszystkiego, bo robiłam jeszce muffinki na stojaku, i dwa różne deserki, ale działy mi się dziwne rzeczy ze zdjęciami przy zgrywaniu i obróbce i chyba mi je wcięło. Najpierw chciałam robić zdjęcia, z podkładem ale szybko z tego zrezygnowałam bo za dużo zamieszania było:-))

  • Autor: MARTA84 Data: 2010-03-21 12:54:02

    bardzo ładnie  to wszytsko

  • Autor: bytomianka Data: 2010-03-21 12:57:51

    Coś wspaniałego!! Widać miłość rodziców do dzieci.!

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-03-21 13:14:48

    jak dasz radę, wstaw proszę koniecznie pozostałe cuda, bo już wiem, kto mnie tu będzie inspirował jeśli chodzi o menu na wszelkie dziecięce imprezy:)));)))

  • Autor: 84chili84 Data: 2010-03-21 20:41:11

    dziękuję za linki, na razie tylko obejrzałam zdjecia, zaraz będę wertowała Twoje przepisy i zobaczę jak dokładnie przygotowuje się takie cudeńka. Jestem zachwycona, jesteś wielka!  Te piękne torty, rozkoszne świnki, desery , ciasta, przekąski- mogłabym oglądać Twoje dzieła cały dzień. Rozbroiła mnie ta ośmiornica z parówki-  genialne! Jutro zaserwuję taką osmiornicę moim chłopakom na śniadanie:) 

  • Autor: holly Data: 2010-03-21 13:36:18

    ja również jestem pod wrażeniem pracy włożonej w przygotowanie tego menu. wspaniałe!
    podziwiam.

  • Autor: agus2404 Data: 2010-03-21 13:50:19

    I ja sie nisko poklonie przed talentem :)
    Sama mam zamiar  zrobic w tym roku impreze dla kolegow mojego Dzieciecia.. ale takich cudow to chyba nie stworze..
    Na pewno podpatrze co nieco :)
    Na razie wymyslam dla chlopakow konkursy :P

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 14:05:47

    Tak, zorganizowanie fajnych zabaw i konkursów to podstawa. Myśmy w tym roku częściowo wykorzystali zabawy z poprzednich przyjęć i dołożylismy nowe. Królował wygibajtus i składanie samolocików:-))

    Zerknij do tego wątku, w poście nr 14 opisywałam tam przeprowadzane konkursy, moze coś Ci się przyda.

    http://wielkiezarcie.com/forum_watek.php?id=243031&post=243031&offset=0

  • Autor: agus2404 Data: 2010-03-21 15:04:09

    Oj dzieki!!! :)) Juz  przegladnelam.. Na pewno wykorzystam i przepisy i pomysly na zabawy.. Wprawdzie moi przyszli goscie beda nieco starsi (9lat) ale i tak moze byc wesolo!! Paczki beda na pewno :) I mysle ze spostrzagawczosc i na pewno jablka dyndajace na sznurku.. Poza tym, z racji tego, ze chlopcy koncza 2 klase, sprobujemy pograc w "panstwa-miasta" i konkurs z szyfrem ( odczytanie zdania napisanego od tylu..). Poniewaz Mlody nie zaprosi kolezanek (nie wiem czemu ;( ), odpadaja zabawy z tancem.. Ale rzucanie pileczkami do koszyka - "sportowa" konkurencja- moze sie sprawdzic.. Nie wiem czy na wiecej zabaw starczy mi czasu, bo Panowie beda musieli w miedzyczasie cos jesc.. ;)))))
    Dzieki raz jeszcze!!! Od wczoraj mysalam o tym, jak zrobic Mlodemu fajna impreze..i troche sie martwilam..A teraz- juz sie nie moge doczekac, bo w glowie klebia mi sie pomysly.. :)))))

  • Autor: łasica Data: 2010-03-21 13:59:28

    Rewelacja:-)Gratuluję pomysłów i pracowitości.

  • Autor: till Data: 2010-03-21 14:00:40

    Adoptujesz mnie???

  • Autor: mala herba Data: 2010-03-21 16:34:23

    Przepiękne,cudne i fantastyczne! O raju ile to kosztowało pracy!Ja poproszę o przepis na galaretkowe ptasie mleczko i o wyjaśnienie dania obiadowego-intrygują mnie zwłaszcza te spiralki.

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 16:41:08

    Dziięki za miłe słowa. Galaretki robiłam z tego przepisu: http://wielkiezarcie.com/recipe53466.html te spiralki to nic innega, jak frytki. Mam takie specjalne ustrojstwo do wycinania takich spiralek, a kotleciki robie z pamieci, ale poszperam i podam Ci później przepis bo jest on też z WŻ.

  • Autor: mala herba Data: 2010-03-21 22:26:00

    Dzięki,przepis na kolorowiutkie ptasie mleczko już jest w ulubionych,a za przepis na kotleciki będę wdzięczna.I nadal jestem pod wielkim wrażeniem Twoich dokonań!

  • Autor: mala herba Data: 2010-03-21 22:27:48

    A jak wygląda to ustrojstwo do frytek?

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-22 07:35:19

    To ustrojstwo wygląda tak: http://jaarpoznan.com.pl/pl/wyroby/?category=1&detail=37 nawet w tym sklepie je kupiłam, niemogę teraz wstawić swojego zdjęcia, bo aparat, jakoś średnio współpracuje z komputerem. Mąż musi tu zerknąć, może wieczorem mi się uda, gdybyś chciała dokładniejsze zdjęcie

    Przepis na kotleciki: http://wielkiezarcie.com/recipe35376.html

  • Autor: anboku Data: 2010-03-21 16:57:40

    Mariola no cóż-jak zwykle same cudości!!! Niezła jesteś w "te klocki" !!!! A czy mogłabyś mi zdradzić z czego te pingwinki??
    Pozdrawiam!!!!!!!

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 17:05:01

    Dzięki:-)) Tu masz pingwinki http://wielkiezarcie.com/recipe53623.html dzięki nim, kilkoro dzieci po raz pierwszy spróbowało oliwek:-)) fajnie było jak jedno z dzieci poprosiło o zapakowanie pingwinka dla rodziców:-)) no i dostało pingwinki na na wynos:-))

  • Autor: jolus Data: 2010-03-21 17:39:59

    To wszystko jest przepiekne!!!! Napracowałaś sie dziewczyno, ale efekty są! Sama to wszytsko zrobiłaś????

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-21 17:59:12

    Dzięki. Co do zrobienia tego wszystkiego, to tak, wszystko robiłam sama, mąż  udzielał się jak mógł, zakupy, w piatek po południu i w sobotę pomagał mi ogarniać wszytko na bierząco w kuchni, w sumie tak normalnie:-)) Dekorował z chłopcami mieszkanie. W sobotę zameldowałam się w kuchni juz 5,40:-)) ale naprawdę warto było:-))

  • Autor: Iloria Data: 2010-03-21 22:23:25

    Jestem w szoku! Wspaniale Ci to wszystko wyszło! Mam nadzieję, że te Twoje wątki nie zginą gdzieś w "tłumie" i będę mogła je odnaleźć w potrzebie inspiracji  :D

  • Autor: 3majsiemaja Data: 2010-03-21 22:42:39

    alioram, jestem w szoku!
    Torty piękne- czołg to coś co moi chłopcy (wiek podobny 8 i 5,5 lat)też lubią , bo oglądają "Czterej pancerni i psa" , ale ten koń, to po prostu mistrzostwo.
    Obiad i przekąski... aż nie wiem, co napisać... wow!
    (Fajnie też wyglada to galaretkowe ciacho i szczupak superaśny)A co to takiego, ten  tygrysek?
    Jestem naprawdę pod wrażeniem!
    Pozdrawiam.

  • Autor: aloiram Data: 2010-03-22 07:15:11

    Tygrysek to warzywa z mięsem, ułozone warstwami pokryte ryżem ugotowanym z odrobiną szafranu. Wypatrzyłam podobnego tgryska na jakiejś rosyjskiej stronie i w sumie nie wiem co to dokładnie było, pewnie jakaś sałatka, ale pokryty był, na moje oko gotowaną marchewką, startę na bardzo drobnych oczkach, ale że u mnie dzieciaki nie przepadają za gotowaną marchewką to robię i doprawiam go po swojemu:-))

  • Autor: peggy83 Data: 2010-03-23 06:47:50

    Mistrzostwo świata! Gratuluję pomysłowości i cierpliowości :)

  • Autor: agik Data: 2010-04-03 02:31:31

    Mariola
    Znów mnie zatkało :)
    Nie chcę powielac, tego, co napisałam w tamtym roku, ale Ty wiesz... ;)))

    Do rzeczy ;)))
    Z uwagi na Księżniczki na najbliższej imprezie będzie obiad z kręconymi frytkami ;) zegar z jajców i te krakersy z zieloną i żółtą pastą :) ( ta zielona to z avocado? a żółta - z czego?)
    Pomidorki są super i bedą na świątecznym stole :)

    I teraz pytania lubego ;)))- z jakiego sera mają brzuszki pingwiny? i co jest pod ogórkowymi łuskami szczupaka? i z czego robisz ten kolorowy brzeg na szklance "drinka" ?

    Spytam wprost :) moge przyjść na imprezę w przyszłym roku?

  • Autor: aloiram Data: 2010-04-07 20:34:00

    Agik :-))

    Zielona pasta to avocado z kiwi, doprawione solą i baiałym pieprzem, żółta pasta to mango.

    Brzuszki pingwinków to kawałeczki mozarelli w kulkach, ale jak mam np. śmietankowy Almette, to tez faszeruję na full oliwki, tylko wtedy trzeba delikatne wytrzeć ten serek z oliwki, bo jest lekko upaćkana.

    Pod :łuskami: rybki, są "pralinki" z łososia z przepisu Kluko, podawane, przeze mnie w formie sałatki:-)),

    Crusta na szklance jest z kolorowego cukru, który kupuję na Allegro u użytkownika prostozformy.

    Agik na imprezki zapraszam:-))

  • Autor: piszczalka Data: 2010-04-08 09:28:24

    Użytkownik aloiram napisał w wiadomości:

    > Pod :łuskami: rybki, są "pralinki" z łososia z przepisu Kluko, podawane,
    > przeze mnie w formie sałatki:-)),
    >
    Czy ta sałatka to zwykła jarzynowa? czy jakas inna? :)

  • Autor: agik Data: 2010-04-08 09:41:31

    http://wielkiezarcie.com/recipe39613.html

    Sorki, ze odpowiadam za Aloiram.
    To taka mega- pralina ;)))

  • Autor: piszczalka Data: 2010-04-14 17:44:57

    Dziekuje :)))

  • Autor: agik Data: 2010-04-08 09:43:32

    pastę  zmango robię sobie nawet nie na imprezę, tylko już, jak tylko kupię mango :)
    Świetny pomysł :)
    Jeszcze pomyślę nad pastą w innym kolorze :)

  • Autor: piszczalka Data: 2010-04-05 21:56:13

    Skąd czerpiesz pomysły???? Tez tak chce :) Przegladałąm kiedys poprzednie Twoje watki, poprostu to wszystko co robisz jest super! Zazdroszcze talentu :)

  • Autor: aloiram Data: 2010-04-07 20:34:52

    Dziękuję za miłe słowa:-)) Inspirację czerpię bardzo często z internetu. Pozdrawiam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu