Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Przepis - Alll szparagi w szynce

  • Autor: Rzymianka Data: 2010-10-10 14:26:36

    Proszę o wyjaśnienie dlaczego z tego przepisu zniknęły wszystkie wypowiedzi w " dyskusji "  ?

  • Autor: ania205 Data: 2010-10-10 14:39:01

    wszystko jest na swoim miejscu..3 opinie..i 12 dyskusji...pozdrawiam..!

  • Autor: Rzymianka Data: 2010-10-10 15:11:47

    Niestety nie wszystko - część dyskusji nie wróciła na swoje miejsce.

  • Autor: bozena28 Data: 2010-10-10 15:45:33

    Ja też zauważyłam że niema części dyskusji, zauważyłam też że Krystyna911 usunęła swoje przepisy , szkoda bo miała bardzo ciekawe i warte wypróbowania przepisy , wydaje mi się że to związane jest z tą dyskusją .

  • Autor: Rzymianka Data: 2010-10-10 15:51:16

    Ciekawe, dlaczego tak się dzieje ? Dlaczego przez manipulacje odchodzą osoby, które naprawdę znają się na kuchni, a osoby, które niewiele wnoszą w kulinarne propozycje "błyszczą" ?

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-10-10 16:30:43

    Właściciele strony, powinni zrobic tak jak jest na innych stronach kulinarnych, a mianowicie! raz wstawiony przepis, nie można już usunąc.Tak samo powinno byc na Wż. Jak różyczka w chwili gniewu, zabrała swoje przepisy, a potem wróciła, to nieźle jej się dostało od niektórych osób. Osoby te , nie będę już pisac po nickach, pisali że tak się nie robi że oni odchodząc , nigdy przepisów swoich nie zabiorą.I co sami zrobili, pogniewawszy się na Wż , pozabierali przepisy.
    W regulaminie powinno byc jasno napisane, że każdy wstawia swoje przepisy, na swoją odpowiedzialnośc, a jak mu coś odwali i będzie chciał odejśc, przepisów zabrac nie będzie mógł.
    My z córką się zgadzamy , żeby nasze przepisy zostały tutaj na stałe.

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-10 22:23:53

    Hmmmmmm,  moze dlatego, ze wazniejsze jest ...wlasnie co jest wazniejsze????

  • Autor: Ala06 Data: 2010-10-10 19:04:07

    Szkoda bardzo ze tak sie stalo , wyraznie to co napisala w tej dyskusji , a byla to dosyc
    ostra dyskusja  do tego doprowadzilo , i czesc tej dyskusji niestety zniknela
    Krysia zlikwidowala konto , jeszcze raz bardzo szkoda ze takie osoby odchodza
    Komentarzy bylo ponad 20 i pytam co sie z nimi stalo?? cos tu jest nie w porzadku !!!
     Na pocieszenie dodam ze te dodane do ulubionych nadal sa

  • Autor: Mama Rozyczki Data: 2010-10-10 19:11:25

    Konto jest nadal, tylko przepisy ukryte, widocznie Pani Krystyna uznała, że użytkownicy nie są warci, żeby z nich korzystac.Może kiedyś znów je udostępni, jak opadną emocje:)

  • Autor: Ala06 Data: 2010-10-10 19:20:41

    Faktycznie, widocznie cos przeoczylam ale to nie zmienia
    faktu ze cos tu nie gra

  • Autor: Krystyna911 Data: 2010-10-10 20:23:54

    Prorok jakiś czy co ?
    Przepisy są usunięte a nie ukryte. Powód był zupełnie inny.

  • Autor: Kluko Data: 2010-10-10 16:48:05

    Z tego co ja zdążyłem zauważyć czytając "dyskusję" pod przepisem All, zniknęły pewnie dlatego, że niewiele wnosiły do przepisu.... Dość gorąca kłótnia wynikła z powodu używania  przez All glazury z wegetą....

  • Autor: Rzymianka Data: 2010-10-10 17:47:44

    Były też uwagi potrzebne, dla osób, które poznają tajniki gotowania. Właścicielka przepisu nie zachowała się w tej dyskusji elegancko, to prawda, mało tego poprawiła przepis i usunięto niepochlebne wpisy. Tak się nie robi ! Nie chcę, aby moje uwagi na temat gotowania - szczególnie w dyskusjach  - były usuwane. Czy mam do tego prawo ?

  • Autor: Krystyna911 Data: 2010-10-10 20:39:13

    Takie zdanie to chyba tylko my obie miałyśmy (o mało eleganckim zachowaniu się Alll). Cała reszta była odmiennego zdania, mocno broniąc "galarety" z wody i vegety. Jeszcze nie tak dawno temu, bardzo mocno oberwało się osobie, która wstawiła przepis na tiramisu z serkami homogenizowanymi, że tak profanuje nazwę. A nazwa galareta w kuchni polskiej już nie zobowiązuje do niczego ?

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-10 22:18:44

    Dobre pytanie, masz prawo do wlasnych uwag????

  • Autor: Krystyna911 Data: 2010-10-10 21:29:02

    Nazwa glazura (co nawet sama zaproponowałam autorce przepisu) pojawiła się w przepisie dopiero po tej dyskusji . Bo cała dyskusja/awantura była o galaretę z wody i vegety

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-10 22:13:48

    Hehe, Krysiu nastepna "vegeta gate" :)))
    Moja Droga , AIII nie mozna nadepnac na odcisk :))))))))))))))

  • Autor: tineczka Data: 2010-10-10 22:11:18

    Pod moja "diabelska salatka" rowniez zniknely wypowiedzi .......hokus pokus........hihihi http://wielkiezarcie.com/recipe57170.html
    zostaly tylko:


    Brak opinii
    bezpretensjonalny (dodano 2010-10-07 10:16:16)
    Ten przepis jest z piekła rodem.Już widzę co się dzieje z moją wątrobą i żołądkiem po spożyciu tej kapustnej sałatki.Szanowna tineczko,czy szklanka oleju na niecały kilogram kapusty to nie przesada no i jeszcze ta śmietana.O kaloriach to strach pisać.Toż to chyba jakaś piekielna zupa.

    Aniula27 (dodano 2010-10-07 10:37:34)
    Radziłabym najpierw zagłębić się w przepis a potem krytykować, ta ilość oleju jest potrzebna do sporzadzenia aioli, nie znam tej nazwy ale z przepisu wnioskuje że to rodzaj majonezu. Do kapusty autorka dodała 100 ml tego sosu a nie całość, myślę że nie jest to aż tak dużo, zresztą zawsze można dodać mniej wg własnych upodobań i po problemie. bezpretensjonalny (dodano 2010-10-07 11:45:38)

    No przecież czytać to jeszcze potrafię.Jeżeli ta pani podaje takie ilości to rozumiem,że to jest wiążące.Ja nie jestem taki biegły w gotowaniu więc polegam na przepisie a przepis co tu ukrywać jest do bani!!!!Lubię jasno sprecyzowane przepisy.I jeszcze te KALORIE

    tineczka (dodano 2010-10-07 22:27:22)
    bezpretensjonalny..........hihi...jak masz chora watrobe, to omin ten przepis :)))))))))))))

    bezpretensjonalny (dodano 2010-10-08 20:37:02)
    Tak zrobię-dziękuję za dobrą radę widzę,że masz dobre serce .


    kuzwa, hihihihi z Niego umiejacego czytac zrobila sie nagle Ona...........i zamiast pani jestem ty.........chociaz tyle zyskalam :)))))))

  • Autor: Wkn Data: 2010-10-12 07:43:07

    Wypowiedzi zniknęły na prośbę autorki przepisu oraz Krystyny, a także dlatego że nie stanowiły dyskusji lecz przepychankę, która niepotrzebnie podgrzewała atmosferę, wciągając kolejne osoby do kłótni.

Przejdź do pełnej wersji serwisu