Forum

Kuchenne porady

przepis na salatke

  • Autor: kasiachodziez Data: 2012-04-03 08:21:44

    Moi drodzy szukam dobrego przepisu na sałatke z łososia,w necie jest ich cała masa ale jak się w nie wczytuje to jakoś nie przemawiają do mnie,proszę podajcie jakiś sprawdzony przepis-pozdrawiam i miłego dnia

  • Autor: megi65 Data: 2012-04-03 08:28:59

    A intuicja kulinarna ,a komentarze  nic nie pomagają .... ? Każdy na całe szczęście ma swój gust kulinarny i to co smakuje Zosi z Gdańska  dla Krysi z Radomia nie do przełknięcia ...Zaryzkuj , baw się w kuchnii  , nie traktuj  tak poważnie sałatki z łososiem , wybierz na '' swego czuja '' lub chybił trafił ...! Pozdrawiam

  • Autor: kasiachodziez Data: 2012-04-03 08:42:24

    Jak czytam te wszystkie przepisy to intuicja krzyczy nie koniecznie:) zalezy mi na dobrym przepisie w swieta przychodzi tesciowa a to moje pierwsze swieta w roli mezatki wiec zalezy zeby bylo dobrze.

  • Autor: megi65 Data: 2012-04-03 09:25:07

    Kasiu !! proszę nie myśl o teściowej tylko o smacznej sałatce , patrz na skałdniki czy lubisz lub lubicie ...))

    A czy zjednasz tym pochwały od teściowej ... obaczymy .. -:) . Obiektywna teściowa a szczególnia taka co przyzna '' Synowa to jest wyśmienite '' to prawdziwy skarb ...

    A może roladę szpinkowo - łososiową zrobisz , pięknie sie prezentuje i .. lampeczka białego dobrze schłodzonego wina półwytrwanego do tego ....co o tym myślisz ??

    http://wielkiezarcie.com/recipe28371.html

  • Autor: agulinia Data: 2012-04-03 11:57:23

    Polecam pyszne!

  • Autor: alicja_bt Data: 2012-04-03 10:33:51

    Mi najbardziej smakuje taka: łosoś, jajka na twardo, ogórek konserwowy, odrobina cebulki lub szczypiorek, majonez i świeży koperek- dużo koperku.

  • Autor: achat Data: 2012-04-03 21:57:50

    jestem za, a koperku to baaaardzo dużo! Pozdr. z Chodzieży :)

  • Autor: kasiachodziez Data: 2012-04-04 09:01:43

    oooooo ktos jeszcze z Chodzieży:) super pozdrawiam:)

  • Autor: kasiachodziez Data: 2012-04-04 08:51:29

    brzmi smakowicie napewno zrobie dam znac po swietach o wrazeniach smakowych:) dziekuje

  • Autor: alicja_bt Data: 2012-04-04 10:57:15

    Zyczę smacznego, znajomi chwalą za szybkośc wykonania i smak.

  • Autor: Pupik8912 Data: 2012-04-03 11:37:08

    Hmmm... A może łosoś, rukola, ser kozi bądż wędzony, orzechy i minikolby kukurydzy marynowane, pomidorki koktajlowe? Do tego sos z cytrynki, trochę miodu, tymianku i wody i kapki oliwy z oliwek? Ja tak jadam i smaczne! :)

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2012-04-03 16:16:43

    Tylko weź pod uwagę , że rukola ma specyficzny smak i nie każdy ją lubi. W mojej rodzinie nie cieszyła się sałatka z rukolą uznaniem, mimo moich starań.

  • Autor: Trusia Data: 2012-04-03 18:08:07

    U mnie łososia wędonego najbardziej lubią w takiej wersji:

    Na półmisku rozłożyć kilka liści sałaty masłowej (najlepiej tych ze środka), na sałacie ułożyć jajka na twardo pokrojone w ćwiartki lub szóstki, w zależności od ich wielkości. Pomiędzy jajkami ułożyć mini kolby kukurydzy (ale tylko takie w zlewie własnej - bez octu), łososia wędzonego pokroić w kawałki wielkości kęsa i ułożyć na jajkach i kukurydzy, majonez wymieszać ketchupem i tym sosem cienkim strumieniem polać całość (pomaziać), całość posypać szczypiorkiem i świeżo zmielonym pieprzem.

Przejdź do pełnej wersji serwisu