Forum

Pomysł czy Problem?

Zdjecia

  • Autor: nadia Data: 2017-06-18 15:32:06

    Mam pytanie, czy przegladanie zdjec w przepisach mogloby byc takie same jak w komentarzach?
    Chodzi mi o to,ze wchodzac na jakis przepis, gdzie autor zamiescil kilka zdjec i przegladajac je, sa krotko mowiac, malo atrakcyjne i trzeba sie cofac, zeby przejsc do przepisu, natomiast w komentarzach do danego przepisu, jesli ktos wstawi zdjecie, nie dosc ze sa mniejsze i bardziej atrakcyjne, to jeszcze wystarczy jedno klikniecie myszki i zdjecia znikaja :)

  • Autor: ja-żaba Data: 2017-06-21 14:01:27

    Wybacz, ale nie rozumiem o co chodzi:)

  • Autor: nadia Data: 2017-06-22 15:08:41

    Załóżmy wchodzisz na przepis:

    http://wielkiezarcie.com/przepisy/syrop-z-kwiatow-czarnego-bzu-leczniczy-30023035

    1.Masz tam przepis ze zdjęciami. (fot.1)
    2. Jeśli chcesz powiększyć te zdjecia , to pokazuje Ci sie jedno duze zdjecie, potem mozesz kliknac i masz drugie zdjęcie. (fot.2)
    3. Jak chcesz zamknąć te zdjecia, wtedy musisz nacisnąć krzyżyk, żeby to wszystko zniknęło.(fot.3)

    Natomiast w komentarzach, klikasz na zdjecia i jak je obejrzysz, mozesz mysza kliknac gdziekolwiek i te fotki znikają (fot.4 i 5 sa wziete z komentarzy)

    Mam nadzieje, ze ze zdjęciami będzie to bardziej zrozumiałe a jak nie, to jest jeszcze link aktywny i można poćwiczyć ze zdjęciami znajdujących się w przepisie i w komentarzach - pozdrawiam ;)

  • Autor: ja-żaba Data: 2017-06-22 19:25:08

    Teraz zakumałam;) Nie wiem, czy ktokolwiek teraz jest w stanie Tobie pomóc....WŻ zrobiło się niczyje, a wszelkie pytania zostają bez odpowiedzi. Pozdrawiam:)

  • Autor: nadia Data: 2017-06-22 21:28:44

    Pamietam, ze kiedys tez było niczyje, ale wróciło do normy a więc...cierpliwie zaczekam, a noz widelec ;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu