poproszę o przepis na murzynka ,ale taki który jest sprawdzony i zawsze wychodzi.Ostatnio murzynki mi nie wychodzą za każdym razem wychodzi zakalec,może robię coś nie tak?Jaka temperatura powinna być ?
Witaj. Mnie też w murzynku zawsze wychodził zakalec, ale niedawno odkryłam ten przepis http://wielkiezarcie.com/przepis16375.html i postanowiłam go zrobić. Efekt możesz ocenić sama, ponieważ wstawiłam zdjęcie upieczonego przeze mnie murzynka w komentarzach do tego przepisu. Pozdrawiam. Monika
poproszę o przepis na murzynka ,ale taki który jest sprawdzony i zawsze wychodzi.Ostatnio murzynki mi nie wychodzą za każdym razem wychodzi zakalec,może robię coś nie tak?Jaka temperatura powinna być ?
Spróbuj tego ,super ciacho http://wielkiezarcie.com/przepis21783.html
http://wielkiezarcie.com/przepis25785.html
To ciasto jest podobne do murzynka i zawsze wychodzi .Można je przełożyć dowolnym kremem.
Witaj. Mnie też w murzynku zawsze wychodził zakalec, ale niedawno odkryłam ten przepis http://wielkiezarcie.com/przepis16375.html i postanowiłam go zrobić. Efekt możesz ocenić sama, ponieważ wstawiłam zdjęcie upieczonego przeze mnie murzynka w komentarzach do tego przepisu.
Pozdrawiam. Monika
oj dzieki wam dziewczyny nie widzialam ze juz jest podany przez was.POZDRAWIAM
To jest moj sprawdzony http://wielkiezarcie.com/przepis21783.html
moj wychodzi zawsze.lookinij w moje przepisy..wychpodzi nawet jak mam dola piekarniczego:) i w moim piekarniku a to sukces..
http://wielkiezarcie.com/przepis21440.html
dziękuję bardzo za pomoc,ale teraz co ja mam wybrać ,tyle tego!!!!!!!!!!
No pewnie piecz wszystkie ;)
Ja tam polecam Ci jeszcze jeden murzynek z moich przepisów - bez jajek, tani, rośnie jak szalony ;) no i wychodzi zawsze :))
to i ja dorzucę
http://wielkiezarcie.com/przepis25015.html