Komentarze wystawione przez użytkownika katka
- 
					
					Komentarz do Ciasto orzechowo-karmelowe jak mazurek(2008-03-16 18:45)To ciasto jest boskie! Już kolejny raz będę je robić na święta i mam nadzieję, że znowu wyjdzie przepyszne! :D ilka, pójdziesz do Nieba! ;)
- 
					
					Komentarz do Lody arachidowe z Senegalu(2008-01-24 22:02)Coś czuję, że dla mnie to będzie raj! Uwielbiam masło orzechowe, muszę to zrobić! ;)  
- 
					
					Komentarz do Piernik dżemowiec(2007-10-24 20:36)To ciasto jest BOSKIE !!! Dzięki za przepis :)  
- 
					
					Komentarz do Babeczki z masą orzechową(2007-09-09 13:54)Hm... Brzmi smakowicie.. Wypróbuję i napiszę, jaki efekt :)
- 
					
					Komentarz do American pancakes(2007-07-09 15:55)Przepyszne! Właśnie je zrobiłam na obiad i wszystkim smakowały. Właśnie je zrobiłam na obiad i wszystkim smakowały. Dziękuję za przepis i pozdrawiam :) Dziękuję za przepis i pozdrawiam :)
- 
					
					Komentarz do Bajgle(2007-07-01 21:05)Hej:) Nie wiem, czy tu jeszcze autor zagląda, ale 1,5 dag margaryny to chyba pomyłka? Nie powinno być więcej?!

 
						
						 
								
							 
							
						
						 
	
						
						 
						
						 
	
						
						 
						
						 Właśnie je zrobiłam na obiad i wszystkim smakowały.
 Właśnie je zrobiłam na obiad i wszystkim smakowały.  Dziękuję za przepis i pozdrawiam :)
 Dziękuję za przepis i pozdrawiam :)
	
						
						 
						
						 Najnowsze przepisy
Najnowsze przepisy Ostatnie artykuły
Ostatnie artykuły Najnowsze galerie
Najnowsze galerie Najnowsze filmy
Najnowsze filmy Ostatnio na forum
Ostatnio na forum Ostatnie komentarze
Ostatnie komentarze Tagi
Tagi